24 Ocak 2014 #2253596

Anadolu Jet'te Her Türlü Sorun Mevcut!

Anadolu Jet'e 8 aralık 2013 tarihinde Sabiha Gökçen Van seferi iptal oldu. Uçak inmedi hava koşulları kötüymüş. 5 dk. sonra THY iniş yaptı. Bizim uçak kağıttandır dedik ve geri döndük, konaklama bile karşılanmadı.


2. kez bilet alalım dedik pişman olduk, gidiş dönüş almıştım ikisininde saati değiştirildi. Dönüş biletim için mesaj atıldı aradım değiştirdim. 1 hafta kadar sonra öğrendim ki gidiş biletimin de saati değiştirilmiş.


Bana haber bile verilmedi ve ben tesadüfen öğrendim. Müşteri hizmetlerini aradım neden haber verilmedi dedim. Biletiniz acentadan alınmış o haber vermeliydi dedi. Ee dedim dönüş için mesaj attınız, bana yalancı muamelesi yaptı! Birde benden ne istiyorsunuz filan dedi. Yorumsuz!

Hülya 115 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Yolcumuz; Havacılık sektöründe en önemli konulardan biri olan zamanında kalkış ve iniş yapma sorumluluğunun uygulanabilirliği tüm havayolları gibi Anadolu Jet'in de en büyük hedeflerinden bir tanesidir. Seferlerimizin belirtilen saatlerde icra edilmesi için büyük çaba gösterilmekle birlikte, zaman zaman sektörün özelliklerinden kaynaklanan aksaklıklarla karşılaşılması da kaçınılmaz olmaktadır. Olumsuz hava şartlarının hüküm sürdüğü Aralık ayı süresince de birçok seferimizde aksaklıklar yaşanmıştır. Yorumsuz olarak gönderdiğiniz mesajınızda yer verdiğiniz bu sıkıntılardan ötürü içtenlikle özür diler, sonraki seyahatlerinizde benzer durumlarla karşılaşmamanız ümidiyle saygılar sunarız. Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön