12 Aralık 2013

Anadolu Jet'in Sorumsuzluğu Yüzünden Bilet Yandı!

Sabah 6. 30 daki Trabzon- Sabiha Gökçen uçuşu Havataş ve Anadolu Jet'in sorumsuzluğu sebebiyle bize bilgilendirme yapılmadan saat 8. 03 de kalkmış ve biz bundan dolayı uçağı kaçırdık. Havataş'ı gece 4 de aradığımızda 6, 30 uçağına yetişemeyeceğini belirtti. Ama uçak saat 8. 03 de kalkmış, eğer bize rötar bilgilendirmesi gelmiş olsaydı biz Havataş'ın servisine binmiş olurduk ve uçağı kaçırmamış olurduk.


Anadolu Jet'ten hiç beklemediğimiz bir sorunla karşı karşıyayız şu anda ve 190 tl'lik bilet bu sorumsuzluk nedeniyle yandı. Ya para iadesi ya da tekrar uçuş istiyoruz.

Dilek 126 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi13 Aralık 2013

    Sayın Yolcumuz; Havalimanına zamanında ulaşımın yolcu sorumluluğunda olduğunu ifade etmek isteriz. 06:30 uçağı için en geç 06:00'da check-in kontuarlarında işlemlerinizi tamamlamış olmanız gerekmekteydi. Yolcularımızın havalimanına ne şekilde gelecekleri Ortaklığımızın sorumluluk alanı içinde yer almamaktadır. Bu nedenle başka bir firmadan aldığınız bilgiye göre uçağınızı kaçırmış olmanız sonrasında tarafımızdan yapılabilecek bir durum bulunmamaktadır. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön