02 Temmuz 2013

Anadolu Jet Yer Görevlisinin Müşterilere Karşı Tutumu!

30 Haziran 14. 15 İstanbul-Sivas uçuşu için havaalanında bekliyorduk. Uçağa yarım saat kala binişlerimiz gerçekleşti. 14. 20'de yani uçağın kalkış vaktinden sonra bir anons yapıldı ve teknik bir arızadan dolayı uçaktan indirildik, yer görevlilerinin gerekli açıklamayı yapacağını söylediler.
15 dk'da bir şu an bilgi yok diye anons yapıldı. En sonunda sinirleri iyice gerilen yolcular yer görevlileri bir bayan ve erkeğe saat 15. 45 civarında uçağın ne zaman hareket edeceğini sordular.


Bayan görevli gayet saygısız şekilde ' sizin bilmediğin şeyler var, bu yüzden yorum yapmayın' vb gibi tavırlarla tüm yolculara çıkıştı. Bu nasıl saygısızlıktır ? Bu personelden şikayetçiyim. Son tercihim bu firma.

Eda 142 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi05 Temmuz 2013

    Sayın Yolcumuz; Ortaklığımız personeli yolcularımıza karşı daima saygı çerçevesinde görevlerini ifa etmekle yükümlüdürler. Bununla birlikte, personelimiz siz değerli yolcularımıza karşı daha duyarlı ve hassas davranılmasının temini doğrultusunda bilgilendirilecek ve bu tip şikayetlerin tekrarlanmaması adına ikaz edilecektir. İlginizin ve desteğinizin hiç eksilmemesi dileğiyle yapıcı eleştirilerinize teşekkür eder, saygılar sunarız. ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön