20 Ocak 2014 #2243658

Anadolu Jet Ve Garip Durum!

Değiştiririm diye daha pahalı olmasına rağmen esnek bilet aldım. Bileti alırken kurallara özellikle baktım ve 12 saat öncesine kadar değişiklik yapılabileceği yazıyordu. 2 gün öncesinden bileti değiştirmek için Anadolu Jet'i aradım ve olaylar başladı. Bileti değiştirmek için 72 saat öncesinden aramam gerekliymiş, yarım saat kadar telefonda birkaç kişiyle konuştum. Her zamanki gibi, dosya açacaklarını söylediler.


Daha önceki deneyimlerimden bir sonuç beklemiyordum ama asıl olay uçağa binmek için gittiğimde başladı.


Yetkililer bileti iptal etmiş ve bana haber vermeye gerek duymamış. Aynı uçağa binmek için 37 lira fark ödedim. O parayı zaten verecekler de, ya yanımda para olmasaydı. Bu nasıl sorumsuzluk?

Dinçer 151 Okunma

Cevaplar

  • Dinçer21 Mart 2014

    Biletle ilgili iade edilen tutarı iade etmediler, bir sonraki bilet alışımda kullanabiliyormuşum. Artık firmalar özür dileyemiyor, bu işi de siyasete çevirdiniz helal olsun.Sitede değişim için 3 gün yazmıyor diyorum bana inatla yazıyor diyorlar, sonra uçuşa 5 saat kala haklısınız yazmıyor diyip bileti iptal ediyorlar. Bravo...

  • Dinçer25 Şubat 2014

    Uçaktan da düşsek e-posta adresimize cevap göndereceksiniz.Çok çok teşekkürler, gerçekten sağ salim orada olduğunuzu bilmek çok rahatlatıcı.

  • Anadolu Jet Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın Yolcumuz; Şikayetinizle alakalı olarak müşteri ilişkilerimizden kayıtlı e-posta adresinize bugün cevap gönderilmiştir. E-posta kutunuzu kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön