15 Nisan 2013 #1742639

Anadolu Jet Ucuz Bilet Satışı Yapıp Sonra Sürekli Sorun Çıkartıyorlar!

4 ay önce ankara-van gidiş dünüş bileti aldım,gidişe 1 ay kala mesaj gönderip kendilerini aramamız istendi, aradığımızda uçuşun 05.30 alındığı söylendi dil dökerek 11,30 razı oldular,uçuşa 1 hafta kala tekrar mesaj gönderip aramamız istendi, bu seferde uçuşun saatini 9.00 değiştirdiler ve Van uçuş gerçekleşti, tabiki sorun bitmedi.


Dönüşte ınternetten check-in yapılmadı,alo yardım hattını arayıp yardım isteyince elimizden birşey gelmez siz denemeye devam edin dendi, uçuşa 6 saat kalmasına rağmen defalarca denememe rağmen check-in yaptıramadım, Van hava alanına gidip ordan yaptırmak için müracaat ettim bu sefer de uçuştan 2 saat önce gelip kuyruğa girmem gerektiği söylendi.

Yılmaz 86 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Yolcumuz; Çağrı Merkezinden ve internetten yaratılan rezervasyonlarda meydana gelen tarife değişiklikleri yolcularımıza sms veye e-mail yoluyla iletilmekte ve ünite ile irtibata geçmeleri konusunda bilgi verilmektedir. İlk etapta yolcumuza sunulan rezervasyon alternatiflerinin kabul edilmesi ve bilete yansıtılması halinde yolcumuzun ikinci bir değişiklik hakkı olmamaktadır; fakat yalnızca değişen sefere rezervasyon yapıldığında ve biletiniz henüz değişmediği takdirde, biletinize işlem yapılmasına ilişkin verilen opsiyon zamanına kadar ikinci hatta üçüncü kez değişiklik yapma veya seyahatten vazgeçme gibi haklarınız saklı tutulmaktadır. Bu nedenle yolcularımıza Havalimanı Satış Ofislerine uçuş gününe kadar biletinin değişmesine yönelik opsiyon verilmektedir. Bu kuralın siz yolcularımızın lehine konulmuş bir kural olduğunu takdir edeceğiniz inancıyla, memnuniyetsizliğinize neden olan durumdan dolayı AnadoluJet adına üzüntülerimizin kabulünü rica eder, saygılar sunarız. Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön