11 Nisan 2013 #1736713

Anadolu Jet Uçağın Hareketine 25 Dakika Kala Uçağa Almadılar!

Ben 5 nisan 2013'te Anadolu Jet'le Diyarbakır'dan Ankara'ya gittim. Biletim gidiş-dönüştü. Dönüş biletim 7 nisan 2013 pazar günü Ankara Esenboğa havalimanından 13:50 deydi. Ben saat 13:25'te oradaydım ve gişe memurları beni alamayacaklarını söylediler. Bütün yalvarmalarıma rağmen ve uçak orada olmasına rağmen kapıyı açamayacaklarını söylediler.


Mardin ve Diyarbakır'daki havaalanlarında geç kalmış yolcular bazen son beş dakikaya kadar alınırken burada 25 dakika olmasına rağmen beni almadılar ve oradaki gişe memuresi de istediğin yere şikayet et dedi (A*** K. isimli hanımefendi). Bilet promosyonmuş ondan haberim yok aldığım internet sitesinde açıklama yapılmamış. Anadolu Jet'ten şikayetçiyim.

Adil 91 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Yolcumuz; Bilindiği üzere iç hat seferlerimizde yolcularımızın seferin tarifeli kalkış saatinden 30 dakika önce check-in ve bagaj işlemlerini tamamlamış olmaları, kalkıştan 15 dakika önce boarding kapısından uçağa geçmiş olmaları gerekmektedir. Uçağın yolcu salonunun hemen karşısına park ettiği birçok meydanda, bu süreler uçağı rötara sokmamak koşuluyla yolcu lehine zaman zaman esnetilebilmektedir. Ama Ankara, Antalya, İzmir, İstanbul gibi büyük havalimanlarında bu sürelere azami özen gösterilmektedir. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön