23 Mayıs 2016

Anadolu Jet Uçağa Alınmama ve Ücret İadesi Yapmama

Firmanızdan 22.05.2016 tarihinde 23.05.2016 tarihli 15:55 saat "tk7010" uçağına "rqıur6" rezervasyon kodu ve "2352183720172" bilet numarası ile bilet satın aldım. 16:20 de biletimi almak için hava alanında ki gişeye ulaştığımda uçağa geç kaldınız diyerek beni şoka uğratması üzerine başladık konuşmaya ve konuşma sonrasında biletimi alıp 15:35 olarak üzerini çizdi biletimin kamera kayıtlarında 15:20 orada olduğum görünecektir.


Beni bagajım da olmamasına rağmen uçağa almadılar. Bir sonraki uçağa bildirin o zaman dedim yeni bilet almanız gerekiyor dediler. Bilet fiyatı kestiğim bilet fiyatının iki katı olduğundan kesmeyerek uçakla İzmir'e dönmek yerine AŞTİ otogarda otobüsle gitmek zorunda bıraktılar beni. Firmanın bu uygulamasından ve bana bu mağduriyeti yaşatması dolayısıyla şikayetçiyim. Zaten mağdur ettiler, en azından ücretimi geri ödeyebilirlerdi. Gereğinin yapılmasını talep ediyorum.

Yakup 182 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi31 Mayıs 2016

    Sayın Yolcumuz Öncelikle yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlik için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetvar.com platformundan iletilen mesajınızda bildirdiğiniz konunun Müşteri İlişkileri Ünitemiz tarafından dosya no ile kayıt altına alınması, inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verilmesi amacıyla uçuşunuza ait gerekli birtakım bilgilerle birlikte ( bilet numaranız , rezervasyon kodunuz , uçuş tarih ve numarası gibi ) Müşteri İlişkileri Ünitemize müracaat etmeniz gerekmektedir. Müracaat için 444 A JET (2 538) numaralı telefondan 7 gün 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilir, görüşlerinizi/eleştirilerinizi ve taleplerinizi https://www4.thy.com/customercontact/index.tkf?lang=tr&airline_code=2 adresine de iletebilirsiniz. Saygılarımızla ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön