18 Şubat 2013

Anadolu Jet Uçağa Alınmama!

Bugün 16-02-2013 tarihli Ankara-Ercan saat 09/10 uçuşumuza 2 kişi gecikmeli olarak 8/30 da geldik, bankoda reklam panosu aktif olmasına rağmen görevlileri göremeyince danışmadan aynı saatlerde uçuşu olan Düsseldorf bankosunun da bu uçuşun işlemlerine baktığını öğrenerek acele ile sıraya girdik. Görevli yolcu olduğunu bildirince karşı uçağın uzakta park halinde olduğunu valizlerden ötürü uçuşa alamayacağnı söyledi.

Bu arada görevlilere tel ile 10 dk ulaşamadı üzerine çok aşırı normalmışçesine sizi uçağa alamıyoruz diyerek önce Ercan panosunun aktif ekranını kapattırıp kendi bankosunu da kapatarak ayrıldı, insanlar bağırıp çağırıp ortalığı karıştırsanız alırlardı dediler ama bu tabiyette olmadığı.

Fatih 58 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın yolcumuz; Mesajınızdaki hususa ilişkin olarak, kurallarımız gereği dış hat seferlerimizde yolcularımızın seferin tarifeli kalkış saatinden 45 dakika önce check-in ve bagaj işlemlerini tamamlamış olmaları, kalkıştan 15 dakika önce boarding kapısından uçağa geçmiş olmaları gerektiğini hatırlatmak isteriz. Mesajınızda da yer verdiğiniz üzere kalkış saati 09:10 olan seferimiz için havalimanına 08:30'da geldiğinizden işlemlerinizin yapılması mümkün olamamıştır. Müracaat kuralı havalimanlarının fiziki şartları ve yoğunluklar göz önüne alınarak belirlenmiş olup, yolcularımızın sorumluluğunda olan bilet, bagaj ve check-in işlemlerini tamamlama sürecinde daha hassas davranmalarının bu tip olumsuzluklarla karşılaşmalarını engelleyeceğini takdir edeceğiniz inancındayız. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön