23 Kasım 2013

Anadolu Jet Tarih Hatası Yapılarak Alınan Bilet!

Anadolu Jet firmasından arkadaşım S** M** için aldığım 3 kişilik gidiş dönüş biletin dönüş biletinde bilgisayar kaynaklı tarih hatası yapılmış aynı gün içinde hemen müşteri hizmetleri aranıp bildirilmiştir. Ancak bilet tarih değişikliği yapamayacaklarını ve bu biletin bir nevi yandığını söylediler.

Böyle çözümsüz bir havayolunu herkes bilsin diye buraya yazıyorum. Bilet referans no sck362 sizden de bu konuda bana destek verebilirseniz çok memnun olurum.

Uğur 65 Okunma

Cevaplar

  • Uğur25 Temmuz 2014

    çözümsüz bir firma

  • Anadolu Jet Temsilcisi29 Kasım 2013

    Sayın Yolcumuz; Müşteri İlişkilerimize yapmış olduğunuz şikayette size verilen cevapta da ifade edilmeye çalışıldığı üzere, promosyon sınıfı biletlerde uçuş öncesi ve sonrasında iptal, iade ile rezervasyon ve parkur değişikliği yapılamamaktadır. Haiz olduğunuz biletin kuralları gereği meydan vergisi iade edilmektedir. Promosyonel sınıflardaki bilet ücretleri; sizin de karşılaştığınız iptal ve iade kısıtlamaları sayesinde yolcularımıza sunulabilmektedir. Burada amaçlanan, yolculuk tarih ve detayları kesin olan yolcularımızın çok önceden bu yolculuğa uygun şartlarda bilet satın alabilmeleri ve uçak doluluklarının önceden tespit edilmesinde pay sahibi olmalarıdır. Bu durumu anlayışla karşılayacağınız ümidiyle saygılar sunarız. ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön