23 Eylül 2013 #2026829

Anadolu Jet Rötar Yüzünden Çok Sorun Yaşadım!

06. 09. 2013 22:50 uçağı ile İzmir'den Ankara'ya uçuşum vardı. Sabah 09:00 da Amsterdam'dan Düsseldorf2a hareket edip, başka havayolu firması ile Adnan Menderes'e iniş yaptım. Saat 19dan 22:50ye kadar bekleyip 22:50 olan uçuş önce 30 dk sonra 90 dk rötarla kalkacağı anonsunu aldım. Bunun üzerine yerle bir olan moralim ve bu yorgunluğu kaldırmayan bedenim yaşadığım rahatsızlıktan dolayı tepki verdi, ağzımda yaralar çıktı.


Bu süreçte Adnan Menderes Havalimanındaki görevlilere durumu sorduğumda ters tepkiyle karşılandım. Anadolu Jet beni mağdur etti ve sağlık problemi yaşadım. Ankara'ya geç saatte döndüğüm için o saatte güvenlik sıkıntısı yaşadım. Ailemle aram açıldı evime zor gittim. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Ülker 102 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Yolcumuz; Uçakları uçtuğu sürece yolcu taşıyan dolayısıyla da para kazanan her havayolu gibi Anadolu Jet de keyfi olarak rötar yapmamaktadır. İstemeden de olsa yaşatılan sıkıntılardan ötürü bir kez daha özür dileriz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

  • Ülker27 Eylül 2013

    Bana yaşatılan olay gerçekten üzücü ve can sıkıcı.Bir özürle herşey halledilmiyor maalesef.Ben anadolu jetin bu keyfi rötarı yüzünden çok kötü bir gün yaşadım psikolojim bozuldu.Gecenin bir yarısı tek başıma kalakaldım bunun manevi boyutu özürle geçecek mi???

  • Anadolu Jet Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Yolcumuz; Havacılık sektöründe en önemli konulardan biri olan zamanında kalkış ve iniş yapma sorumluluğunun uygulanabilirliği tüm havayolları gibi Anadolu Jet’in de en büyük hedeflerinden bir tanesidir. Seferlerimizin belirtilen saatlerde icra edilmesi için büyük çaba gösterilmekle birlikte, zaman zaman sektörün özelliklerinden kaynaklanan aksaklıklarla karşılaşılması da kaçınılmaz olmakta ve bu durum siz değerli yolcularımız kadar bizleri de oldukça üzmektedir. Yaşanan rötarlarda yolcularımızın sıkıntı yaşarken aynı zamanda Ortaklığımızın da operasyonel olarak etkilendiğini, bu nedenle zamanında sefer icra etmek için tüm birimlerin azami çaba sarf etmekte olduklarını takdir edeceğiniz inancındayız. Kurallar uyarınca 2 saati aşan rötarlarda yolcuların çeşitli hakları devreye girmektedir. Yaşamış olduğunuz rötardan ötürü özür diler, saygılar sunarız. Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön