03 Ağustos 2013

Anadolu Jet Rötar Sebebiyle Saatlerce Bekletildik!

11:45 saati ile İstanbul - Kars seferi yapmaktayım. İlk başta 20 dakika rötar yapılacak denildi. Sonrada 40 Dakika'ya çıktı rötar. En son 1 saat olarak rötar yapılacağı söylendi. Ramazan ayında insanları 3 saat havaalanında beklettiler. Rötar bahanesi olarak da insanlara İstanbul'a geliş havaalanında geç kalkış yapıldığı söyleniyor.


Başka bir görevlide uçak başka bir yerden geldiğini iddia etti. Gereğinin yapılasını arz ederim. Saygılarımla GSM: 0536 **.

Sedat 71 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi07 Ağustos 2013

    Sayın Yolcumuz; Havacılık sektöründe en önemli konulardan biri olan zamanında kalkış ve iniş yapma sorumluluğunun uygulanabilirliği tüm havayolları gibi Anadolu Jet’in de en büyük hedeflerinden bir tanesidir. Seferlerimizin belirtilen saatlerde icra edilmesi için büyük çaba gösterilmekle birlikte, zaman zaman sektörün özelliklerinden kaynaklanan aksaklıklarla karşılaşılması da kaçınılmaz olmakta ve bu durum siz değerli yolcularımız kadar bizleri de oldukça üzmektedir. Anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyoruz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön