11 Şubat 2014

Anadolu Jet Rezervasyon Tarih Değişikliği Yapmıyorlar!

Anadolu Jet'ten 7 ocak 2014 tarihinde internetten eşim Cengiz B. Çorlu'dan Ankara'ya gidiş dönüş bileti almıştır. Dönüş tarihini 20.04.2014 olması gerekirken yanlışlıkla 27.04.2014 tarihini işaretlemiş. Biletimiz promosyonlu olduğu için müşteri hizmetleri değişiklik yapılamayacağını söylüyor. Uçuş zamanımıza daha 2 ay var ve ben biletlerimiz yansın istemiyorum. Lütfen bir daha yeni dönüş bileti almak zorunda kalmayalım.


27.04.2014 tarihini 20.04.2014 olarak değiştirin, olmadı promosyonlu fiyatımızın üstüne o günkü fiyatı da vererek değişiklik yapalım ama biletimizin parası boşuna gitmesin. 2 ay az bir süre değil, değişiklik yapılması gerektiğini düşünüyorum. Lütfen yardımcı olun, para kolay kazanılmıyor.

Pınar 181 Okunma

Cevaplar

  • Pınar14 Şubat 2014

    Anadolu jet firması sizi hiç anlayışla karşılamıyorum maalesef.Daha uçmamıza 2 ay var ve değişiklik promosyonlu bilet diye yapamayacağınızı belirtmişsiniz.Yanlışlık olmuş diyoruz ve promosyonun üstüne ne gerekiyorsa verelim yeni dönüş tarihi verin talebimiz var.Kendinizce kibarca reddediyorsunuz ama bu hakkımız yanınıza kalmayacaktır,tüm çevreme bu yaptığınızı anlatacağım.Firmanızla bir daha hiç bir uçuş yapmayı düşünmüyorum.Yapmak isteyenleri de emin olun engelleyeceğim sizin firmanıza güvenmemeleri için,bilginiz olsun.

  • Pınar14 Şubat 2014

    Ben böyle saçma bir gerekçe görmedim,değişiklik yapmamak ve para iadesi yapmamak için kendilerince kibarca reddetmişler.Hiçbir saygım kalmadı anadolu jet firmasına bundan sonra hiçbir uçuş yapmayacağım gerekirse otobüsle gideceğim gitmem gereken yere.Şu da bilinsin bu müşterinin hakkını yemektir,hakkımızı helal etmiyorum zaten benim gibi bir sürü şikayet okudum.Bunlar pek firmanız için hayırlı olmayacaktır.Zaten Anadolu jet firmasının tüm kötü reklamlarını yapacağım çevremi de müşteriyi hiçe saydığı yönünde uyaracağım.

  • Anadolu Jet Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Yolcumuz; Mesajınızdaki konu hakkında rezervasyonunuz ve biletleriniz kontrol edilmiştir. Promosyonel sınıftan kesilmiş biletlerde uçuş öncesi ve sonrasında iptal, iade ile rezervasyon ve parkur değişikliği yapılamamaktadır. Sadece vergilerinin iadesi mümkün olmaktadır. İnternet sitemizde rezervasyon ve biletleme aşamalarında promosyonel sınıf biletlere mahsus kurallar özel ikazlar altında belirtilmekte, bu sayede yolcularımızın iptal ve değişiklik kısıtlamaları hakkında bilgi sahibi olmaları amaçlanmaktadır. Promosyonel sınıflardaki bilet ücretleri; sizin de karşılaştığınız iptal ve iade kısıtlamaları sayesinde yolcularımıza sunulabilmektedir. Burada amaçlanan, yolculuk tarih ve detayları kesin olan yolcularımızın çok önceden bu yolculuğa uygun şartlarda bilet satın alabilmeleri ve uçak doluluklarının önceden tespit edilmesinde pay sahibi olmalarıdır. Vergi iadesi alındıktan sonra yeni bilet düzenleterek, yolcularımız bir bakıma fark ödemek şartıyla istediği değişikliği yaptırmış olmaktadır. Anlayışla karşılayacağınızı ümit ederiz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön