03 Eylül 2013 #1990737

Anadolu Jet Promosyon Sınıfı Olmayan Biletimin İadesi Yapılmadı!

Promosyon sınıfı olmayan uçuştan 10 gün önce müşteri hizmetlerini arayarak iptal ettirdim. Ancak para iadesinin dönüş uçuşumu gerçekleştirdikten sonra yapılacağı söylendi. Dönüş uçuşumu gerçekleştirip tekrar aradığımda telefondaki bayan iptal işlemlerimi gerçekleştirdi; sadece 10 TL hizmet bedeli hariç paramın tamamı olan 234 TL nin kredi kartıma 2-7 iş günü içerisinde iade edileceğini söyledi, ben de işlemimi onayladım. 18 Ağustos'ta yaptığım bu görüşmeden sonra bugün halen iade edilmediğini fark edince tekrar müşteri hizmetlerini aradım.


Bu kez de %30 cezalı iade yapılacağı söylendi. Onayladığım iptal işleminde bana bu şekilde söylenmediğini belirtince telefondaki K** Bey benimle resmen pazarlık yapar gibi " Eğer kabul ediyorsanız, 225 tl iade edelim" dedi. Kabul etmediğimi belirttim.


Sonuç olarak diğer görüşmelerimin telefon kayıtlarının dinlenmesi için dosya oluşturduklarını ve tekrar 7 iş günü içerisinde döneceklerini söylediler. Bu mağduriyetimi yarın tüketici haklarına taşıyacağım hakkım olan parayı faiziyle geri almak için gerekirse dava açacağım.

Yudum 80 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Yolcumuz; Müşteri İlişkilerimizde 02 Eylül tarihinde dosyanız açılmış ve inceleme başlatılmıştır. Sonuçlandığında e-posta adresinizden cevap gönderilecektir. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön