13 Ağustos 2014

Anadolu Jet Promosyon Biletin Ücretini İade Yapmıyorlar!

Promosyonlu olmayan iade edilebilir biletlerimi elde olmayan nedenlerle uçuş tarihinden çok önce iade etmek zorunda kaldım. 760 TL tutarındaki yaptığım ödemenin kredi kartıma en geç bir hafta içinde iade edileceği söylendi.

Bu süre içinde bir geri ödeme yapılmadı. Defalarca Anadolu Jet ilgili yerleri aradım. Her defasında 40/50 dakika telefonu açmayıp beklettiler ve görüşebildiğimizde her defasında geri ödemenin yapılacağını bildirdiler. Ama yaklaşık bir buçuk ay geçmesine rağmen hala geri iadeyi yapmıyorlar.

Ayrıca bu şekilde mağdur edilmiş olan birçok insanın var olduğunu da öğrendim.
Bilet PNR: SK2A26
Geri Bildirim Kayıt No: 8620251
Bilet No: 2352126636550 ve 2352126636551

İbrahim 327 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim14 Ağustos 2014

    İlk kez karşılaştığım bu üzücü durumdan bu vesileyle birçok insanın mağdur edildiğini öğrenmiş bulunmaktayım. Anlaşılan bu geri iadeleri yapmamanın sizde bir alışkanlık haline geldiğidir. İyi niyet olmadığı açıktır. Bu paralar acaba zimmetinize mi geçirilmektedir sorusu akla gelmektedir. Mağdur kişilerin iade edilmiştir veya edilecektir sözüne itibar etmemelerini ve kredi kartlarına iadenin yapılıp yapılmadığını takip etmelerini öneririm. 4-5 ay kadar önce de bir ödemesini yaptığım uçuşumu iptal etmek zorunda kalmıştım. Onun parasını da iade edeceklerini söylemişlerdi. Herhalde hesabıma iade edilmiştir diye takip etmemiştim. Bu hadise dolayısıyla eski hesaplarımı kontrol ettim ve o biletin iadesinin de yapılmamış olduğunu fark ettim. Yolcuların iadelerini yakından takip etmelerini tavsiye ederim. Yoksa paranızın nereye gideceği belli değildir. İade işlemlerinde telefonda en az 40-50 dakika bekletip sonra telefonu açtıklarını da biliniz. Yoğunluktan değil kasıtlı. Sizi caydırmaya çalışıyorlar öncelikle.

  • Anadolu Jet Temsilcisi13 Ağustos 2014

    Sayın yolcumuz; İadenizle ilgili işlemler başlatılmıştır. İşlemleriniz sonuçlandığında detaylar için size geri dönüş yine tarafımızdan yapılacaktır. Anlayışınız için teşekkür eder, saygılar sunarız. Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön