03 Nisan 2013 #1723079

Anadolu Jet Personelin Saygısızlığı!

02. 04. 2013 günü Ankara Esenboğa Havalimanından İzmir'e gitmek için online check-in işlemini yaptırırken, bayan personel beni, "koridor tarafından yer verin" dediğim için azarladı. "Lütfen verir misiniz" demem gerektiğini belirtirken dakikalarca yüzüme hışımla baktı. Beni bu şekilde azarlamaya hakkı olmadığı, işlemi yapmak zorunda olduğu halde, haddimi bildirmiş edasıyla kaslarını havaya kaldırarak benimle konuşması hoş değildi.


Sonuçta ben çocuk değilim, yetişkin biriyim. "Lütfen" diyip dememek benim takdirime kalmış birşey. O bayan benim işlemimi yapmak zorunda değil mi?Ayrıca personel genel olarak aşık süratli ve saygısız. Lütfen personel daha saygılı ve güleryüzlü olmayı öğrensin.

Uğur 147 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın yolcumuz; Ortaklığımız personeli yolcularımıza karşı daima saygı çerçevesinde görevlerini ifa etmekle yükümlüdürler. Bununla birlikte, personelimiz siz değerli yolcularımıza karşı daha duyarlı ve hassas davranılmasının temini doğrultusunda bilgilendirilecek ve bu tip şikayetlerin tekrarlanmaması adına ikaz edilecektir. Ancak bunu yapabilmemiz için uçuş detaylarınızı (Ankara İzmir arasında günlük birden fazla seferimiz olması nedeniyle doğru personelin tespit edilebilmesi için) Anadolu Jet Müşteri İlişkileri'ne e-posta ile iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön