25 Ocak 2014 #2255734

Anadolu Jet Personeli Yardımcı Olmadı!

Anadolu Jet 23 ocak 06:45 uçuşu iptal olmasına rağmen bana başka firmadan en erken uçuş bulmaları gerektiği veya beni Konya'ya ulaştırmalarını söyledim fakat hiç oralı olmadan sadece akşam uçuşu için yardımcı olacaklarını söylediler.


İtiraz etmeme rağmen başka seçeneğim olmadığından kabul ettim. Uçuş saatine kadar tekrar evimde bekleyeceğimi ve havalimanına geliş gidişim için masrafımı karşılamalarını söyledim fakat personel umursamaz tavır ile yardımcı olamayacağını söyledi.

Bülent 54 Okunma

Cevaplar

  • Bülent27 Ocak 2014

    Sayın İlgili; Havacılık kuralları içerisinde 2 saati aşan rötar veya iptallerde. Müşterinin yeme, kalma ve ulaşımı için gerekli olan tüm desteği vermeniz gerekmiyor mu ? Bunu bir vatandaş olarak bilmeme rağmen sizin ekibinizde çalışan elemanlarınız bundan haberdar değil veya oralı olmuyorlar. Siz bana sadece bizim iyiliğimiz için olduğunu söylemişsiniz. Peki neden haklarımızdan bahsetmiyorsunuz. Bence ilk önce bu haklarımızın karşılığını ödemelisiniz. Benim o gün sadece hava limanına iki defa gidip gelmem neticesinde 240 TL taksi parası ödedim. Çözüm istediğimde oralı bile olmayan elemanınızın triplerini çektim. Müşteri olmazsa hava yolu da olmaz. O gün 100 lerce insan bu şekilde mağdur oldu. Çoğu haklarını bilmediği için kuzu kuzu bekledi. Bence tüm müşterilerinize bu hakları vermek zorundasınız.

  • Anadolu Jet Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın Yolcumuz; Havacılık sektöründe en önemli konulardan biri olan zamanında kalkış ve iniş yapma sorumluluğunun uygulanabilirliği tüm havayolları gibi Anadolu Jet'in de en büyük hedeflerinden bir tanesidir. Seferlerimizin belirtilen saatlerde icra edilmesi için büyük çaba gösterilmekle birlikte, zaman zaman sektörün özelliklerinden kaynaklanan aksaklıklarla karşılaşılması da kaçınılmaz olmaktadır. Önceliğimiz olan emniyetli uçuşun yapılamadığı ya da gecikmeli yapılabildiği koşullarda değerli yolcularımızın karşılaştığı aksaklıkların aslında kendi sağlıkları ve emniyetleri için oluştuğunu takdir edeceğiniz inancındayız. Yaşanan aksaklıktan ötürü içtenlikle özür diler, saygılar sunarız. Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön