25 Şubat 2014

Anadolu Jet Personeli Uçağa Almamak İçin Çaba Sarfediyor!

12.02.2014'de kardeşimin Esenboğa'dan Antalya'ya uçuşu vardı. 30 dk. gibi saçma bir bahane ile
1-2 dk. yüzünden kardeşim uçağa alınmadı. Valiz olmasaydı alabilirdik deyip kardeşim valizini bırakabileceğini söyleyince kapıların kapanmış olduğunu söylediler. Anadolu Jet ve çalışanlar 30 dk. sürprizi yapmaya bayılıyor!


Mağduriyetiniz için üzgünüz klişeleri hiç samimi değil. Her şey için mesaj atıp aramayı biliyorlar, 30 dk'dan sonra uçağa sinek bile almayız diye mesaj atsınlar müşterileri için çok üzülüyorlarsa!Çünkü bu konuda net-kesin bir kuralları yok aslında. Promosyon bilet almış insanları pahalı bir son dakika bileti almak zorunda bırakıyorlar. Başka hiçbir firmada böyle bir muamele görmedim!

Eda 119 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sayın Yolcumuz; Yolcularımızın bilet ve bagaj işlemleri için bankolarımıza son müracaat saatleri içhat seferler için tarifeli kalkış saatinden 30 dakika, dışhat ve dışhat bağlantılı seferler için 45 dakika önce bitecek şekilde uygulanmaktadır. Yolcularımızın biniş işlemlerini internet üzerinden yapmış olmaları durumunda dahi, bagajsız olarak biniş kartı almak üzere 30 dakika kala kuralı uygulanmakta, sadece internetten biniş kartı almış ve teslim edeceği bagajı olmayan yolcularımız için müracaat saati uçağın tarifeli kalkışından 15 dakika önce sona ermektedir. Check-in için yukarıda ifade edilen saat kuralı, havalimanlarının fiziki şartları ve yoğunluklar göz önüne alınarak belirlenmiş olup; yolcularımızın sorumluluğunda olan bilet, bagaj ve check-in işlemlerini tamamlama sürecinde daha hassas davranmalarının bu tip olumsuzluklarla karşılaşmalarını engelleyeceğini; bunun yanısıra mevcut koşul ve imkanlar dahilinde ve belirlenmiş kurallar çerçevesinde görevlerini ifa etmek zorunda olan personelimizin hiçbir yolcumuza kasti bir davranışının söz konusu olamayacağını takdir edeceğiniz inancındayız. Kurallarımız çerçevesinde yapılan uygulamalar sonucunda yaşadığınız bu durum sonucunda doğan şikayetlerinizden ötürü üzüntülerimizin kabulünü rica eder, saygılar sunarız. ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön