18 Temmuz 2016

Anadolu Jet Online Check-in Hatalı Dedi!

Anadolu Jet 04.07.2016 tarihinde ailemi, eşimin ablasının ailesini ile birlikte hava alanına bıraktım. Eşim ve 6 yaşındaki kızım saat 18:00'de uçağa binmeleri 1:05 dakika vardı içeri girdiler eşim beni tekrar arayarak online check-in işleminin yarım kaldığını uçağa alınmadıkları, bayan şefin biletimizin iptal olduğu ve başka uçak bileti almamızı söyledi. Dalga mı geçiyorsunuz neden bilet almam gerekli olduğunu sorduğum da ise online check-in hatalı demesi, anlamadığım nedir biliyor musunuz aynı uçağa online check-in yaptığım eşimin ablası ve ailesi biniyor, eşim ve çocuğum göz yaşları içinde kalmış, bizimle dalga geçen bir şef bize başka bilet alması söylemesi ve uçak bilet fiyatı sorduğum da ise 279 lira ben THY şikayet sayfası oluşturdum 7 gün sonunda cevap vereceklerdi, 05.07'de şikayet ettim, bugün 17.07 12 gün geçti, halen bir cevap yok bu ne terbiyesizlik.

Oktay 410 Okunma

Cevaplar

  • Oktay18 Temmuz 2016

    Sayın Anadolu Jet yetkilisi insanlara kalıplaşmış cevap vermek basit öyle değil mi? Benim yerim de siz ne yapardınız. Hava alanına eşinizi çocuğunuzu bırakıyorsunuz ve yarım kalan bir işlem diye bayram arefesinde insanları mağdur eden bir şefiniz hakkında sadece üzüntü mü duyuyorsunuz.

  • Anadolu Jet Temsilcisi18 Temmuz 2016

    Sayın Yolcumuz Şikayetvar.com platformundan iletilen mesajınızda bildirdiğiniz konunun , 05.07.2016 tarihinde Müşteri İlişkileri Ünitemize ulaşan 10046119 no'lu dosya ile kayıt altına alındığı , inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla 17.07.2016 tarihinde resmi cevap verildiği tespit edilmiştir. Bu doğrultuda, kuralların haricinde bir işleme gidilemeyeceğini iletir, uygulama koşullarının memnuniyetsizliğinize neden olması dolayısıyla üzüntü duyduğumuzu ifade etmek isteriz. Saygılarımızla ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön