3 g
Yorum Yap
#11855293

Anadolu Jet Motor Arızası!

Anadolu Jet motor arızası;


Bugün 16.04.19 tarihinde Tk7043 Batman-Ankara seferini gerçekleştirmek için uçağa bindik. Henüz Batman dan kalkış olmamışken kaptan pilot yaptığı anonsta 'motor arızası olduğu ve motor kapatıp tekrar açacağını' bilgisini vermiştir. Yarım saat rötarla 14:10 civarlarında uçak havalanmıştır.


Seyahatimiz boyunca konforlu bir uçuş olmadığı tüm yolcular tarafından anlaşılmış, tedirgin ve huzursuz bir yolculuk geçirmemizi sağlamıştır. Ankara ya geldiğimizde, yarım saatten fazla Ankara üzerinde dolaştığımızı fark ettikten sonra kaptan pilot anonsla açıklama yapıp 'teknik arızanın devam ettiğini ve 5-10 dakika içinde inişe geçeceğiz' diye belirtmiştir.


Çok Zorlu ve korkunç bir inişten sonra henüz uçaktan inmeden bütün uçağın yakıt koktuğunu fark ettik. Yolcuların inişi sırasında personele verdiği tepkiden sonra görevli personelin verdiği cevap ise 'pilot hayatımızı kurtardı ona teşekkür etmelisiniz' oldu. Madem bu kadar ciddi bir durum vardı neden arızalı uçağı uçurmak için bu kadar mücadele edildi. İki saat geç gitmemiz bunları yaşamamızdan önemli mi? Anadolu Jet'in insan hayatına verdiği değer bu mu?

Ali Ali 343 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler