09 Eylül 2013 #2001478

Anadolu Jet Mardin Ankara Uçuşu Tehlikeli Geçti!

Uçak çok eski olması sebebiyle sürekli sallantı içinde uçmuş ve personelin yüzünden bir şeylerin yolunda gitmediği anlaşılmıştır. Doğu'da yaşayan insanlara eski uçakları layık görmeniz çok ayıp. İllaki bir uçak kazasının olmasını mı bekliyorsunuz? Aynı durumu 2008 yılında, fi tarihinden kalma uçakla Ankara- Antalya uçuşunu gerçekleştirmiştiniz. Havada elektrikler kesilmişti ve acil iniş yapmıştık. Ertesi gün ise gazetelerden öğrenmiştim motorun durduğunu. Diyeceksiniz ki, 3 motoru daha var uçağın.


Haklısınız, ancak kendiniz bu durumu yaşarsanız anlarsınız bizleri. Can taşıyorsunuz ve karşılığını da fazlasıyla alıyorsunuz. Mutlaka bir cevabınız olacaktır, şaşırmayacağım.

Meltem 409 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın yolcumuz; Uçuş detaylarını (parkur, tarih vb..) vermediğiniz için malesef bir cevap verilememektedir. Bununla birlikte Anadolu Jet filosunda yer alan uçakların hepsinin gün için Anadolu Jet'in uçuş yaptığı noktalara belirlenen tarife çerçevesinde sıralı olarak uçuş yaptığını, bu nedenle doğuya eski uçaklar, batıya yeniler gibi bir ayrımın hiçbir zaman yapılmadığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön