21 Mart 2013 #1698447

Anadolu Jet Kayıp Bagaj!

15 Mart tarihinde (20:45) Antalya-Ankara, (22:50) Ankara-Hatay aktarmasıyla Anadolu Jet firmasıyla yaptığım seyahat ettim. Hatay hava alanında bagaj bölümünde bagajımı beklerken bütün yolcuların bagajları çıktı ancak benim bagaj ortalıkta yoktu. Antalya'da chek-in yapan görevli biletimi alırken yolculuk ettiğim diğer 3 arkadaşımın bagajlarını tek bir isme B. A. adlı arkadaşımın adına kesti.


Hatay'da Çelebi'ye ait görevliye durumu izah ettim benden gerekli bilgileri alıp bagajın bulunması halinde verdiğim irtibat numarasından aranacağım söylendi. Ancak aradan 5 gün geçmesine rağmen kimse beni aramadı. Bagajda maddi-manevi önemli eşyalarım var ve sorunun bir an önce giderilmesini istiyorum.

Veysel 73 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın yolcumuz; Eğer bagajınızla ilgili problem henüz çözüme kavuşturulamadıysa; şikayetinizin Bagaj Aksaklık Takip Md.lüğümüze iletilebilmesi için Anadolu Jet Müşteri İlişkileri'ne e-posta ile şikayetinizi iletmenizi, mesajınızda Hatay'da tutulan rapor numarasını da eklemenizi rica ederiz. Saygılarımızla; Anadolu Jet Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön