20 Mayıs 2014

Anadolu Jet Kafasına Göre Sefer Saatlerini Değiştirip Bilgilendirmiyor!

Anadolu Jet'ten 11 Mart 2014 Tarihinde, 18 Mayıs 2014 Ankara - İstanbul uçuşu için satın aldığım biletin saati, beni bilgilendirmeden değiştirilmiş! Bu değişikliği check-in yaptırırken öğreniyorum. Siz nasıl bir şirketsiniz?

Beni arayıp sormuş olsaydınız, biletimi iptal ettirirdim. Sizi arayıp bu sorunu iletebileceğim numaranız bile yok. Şimdi zorunlu olarak bu uçağa biniyorum! Mağduriyetimi en kısa zamanda giderin lütfen.

Şevki 298 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Sayın Yolcumuz; Rezervasyonunuz incelenmiştir. Rezervasyon ve bilet işlemlerinizi Antalya'da faaliyet gösteren bir acenta olan U**** Turizm'den yaptırdığınız belirlenmiştir. Bilet satış acentaları tarafından satılan biletlerde yolculara haber verme yükümlülüğü acentalardadır. Zira satılan biletin iletişim bilgilerine acenta sahiptir ve kendi kontenjanları üzerinden yaptıkları bu satışlarda bilgilerin doğru girilmesi acenta sorumluluğundadır. Uçuşunuzla ilgili tarife değişikliğinin 5 Mayıs'ta yapıldığı ve tarafımızdan aynı tarihte değişiklik bilgisinin acentanıza aktarıldığı, acentanızın da rezervasyonunuza 9 Mayıs tarihinde "Yolcudan haber bekleniyor" şeklinde bir not girdiği belirlenmiştir. Sizinle acentanızın iletişime geçip geçmediğinin Anadolu Jet olarak bizim tarafımızdan tespit edilmesi kabul edersiniz ki mümkün olamamaktadır. Konuyu acentanızla görüşmeniz hususunu rica eder, tarife değişikliğinin yarattığı memnuniyetsizliğinizden ötürü özür dileriz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön