15 Nisan 2013 #1742320

Anadolu Jet Jetgenç İndiriminden Faydalanamadım!

Jetgenç üyesi olaraktan indirimli bilet almaya çalıştım ama indirim yansımadı 2-3defa müşteri hizmetlerini aradım jetgençle ilgili internet sitesini okumamı söylediler okudum yine yapamadım. Bir şey bilmediklerini söylediler ve jetgenç girişi son ödeme yapılan yere kadar yapılamıyor. Ayrıca hiçbir açıklama yok. İndirim de sağlanamadı.


Ben müşteri hizmetlerini aramalarımla kaldım suan gayet sorunsuz başka havayolu şirketimden biletimi aldım insan bu kadar sınır edilip uğraştırılmaz. Jetgenç fiyasko müşteri hizmetleri apayrı. Bir daha kesinlikle bu firmayı kullanmayacağım.

Tolga 257 Okunma

Cevaplar

  • Tolga25 Temmuz 2013

    bütün sorularıma cevap alamadım

  • Tolga20 Nisan 2013

    promosyonlu uçuşlarda bu indirim uygulanmıyor mu yani?neden açıkca hangi koşullarda ve nasıl olduğu açıklanmıyor ve ayrıca telefonla arayıp sorduğumda internetteki maddeleri okuyun biz yardımcı olamayız deniyor?

  • Anadolu Jet Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Yolcumuz; Jetgenç üyesi yolcularımız biletlerini internette jetgenç üyelikleri üzerinden satın aldıklarında, promosyon ücret sınıfları haricinde çıkan ücretler, Jetgenç indirimi uygulanmış indirimli ücretlerdir. Ayrıca bir indirim yoktur. Promosyon sınıflarında diğer hiçbir indirimin (öğrenci, yaşılık, çocuk vb.) olmadığı gibi jetgenç indirimi de bulunmamaktadır. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön