09 Mayıs 2013 #1787377

Anadolu Jet İsim Değişikliği!

07.05.2013 tarihinde online bilet kısmında yolcu kısmına annemin adını soy ismini ve tc kimlik numarasını yazdım sonra fatura ister misiniz kısmına evet dedim. Orada benim bilgilerim güncel olduğu için otomatik olarak çıkıyor sonra kredi kartı bilgilerimi girdim ve ödeme gerçekleşti. Onay ekranında yolcu ismi annemin değilde benim çıktı ve hemen müşteri temsilcisini aradım.


Onlar bana kayıt oluşturmam gerektiğini söylediler. İnternet sayfalarından kayıt yaptım ve bugün de red cevabı aldım. Bu işlemin üstünden fazla bir zaman geçmemesine rağmen belli ki yanlış bir durum var. Neden isim kısmını değiştirmeleri bu kadar zor tekrar bilet aldırmak için mi nasıl bir hizmet anlayışı.

Tuba 91 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın yolcumuz; Uçuş güvenliğinin temini, birçok diğer husus ile birlikte uçuşta yer alacak yolcularımızın kimlik doğrulaması yapılarak sağlanmaktadır. İsim ve diğer yolcu bilgileri; bilet satış ofislerinde yolcularımızın beyanı üzerine, internet sitesinde de tamamen yolcunun kendi insiyatifinde doldurulmaktadır. Ortaklığımız kuralları çerçevesinde bu bilgilerde değişiklik yapılmamaktadır. Tarafınıza müşteri ilişkileri ünitemizden gönderilen internet loglarında da görebileceğiniz üzere internetten doldurduğunuz isim girişinde sistemsel bir hata yoktur. Anlayışla karşılayacağınızı ümit eder, saygılar sunarız. Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön