24 Nisan 2013 #1760606

Anadolu Jet İptal Ettiğim Biletimin İadesini Alamıyorum!

08 Mart 2013 tarihinde Kıbrıs a gidiş dönüş 3 kişilik bilet aldım . Tarihi yanlış aldığım için 09 Mart 2013 sabahı tekrar iptal ettirdim ve istediğim tarih 12 Mayıs 2013 e tekrar 3 kişik bilet aldım iptal ettirdiğim biletin iadesini istedim bir hafta içinde kredi kart hesabıma yatacağını söylediler . Ve defalarca aradığım halde karşımda ciddi bir muhatap , dürüst insan bulamadım kiminle görüştüysem aynı kelimeleri sarf ettiler ama biletimin iadesi hesabıma geçmedi.


Bu konuyla alakalı bu ayın sonuna kadar bir muhatap bulamazsam hakem heyetine ve gerekli mercilere yazılı dilekçe vererek şirketinizi şikayet edeceğim .Bilgilerinize

Suat 79 Okunma

Cevaplar

  • Suat03 Mayıs 2013

    Kooskoca Anadolu Jet firmasının şu kadar paraya ihtiyacı varsa ben onu sadaka olarak vereyim . Ve şunu ekleyeyim Anadolu Jet firmasının bu kadar ilgisiz olduğunu elimden geldiği kadar duyuracağım . Hakem ve gerekli resmi kuruluşlara firmanızı şikayet edeceğim ve sanal yayınlardan reklamınızı yapacağım .

  • Suat30 Nisan 2013

    Ben çağrı merkezinize değil ''şikayet var bölümüne yazdım .Şikayetimi ve sıkıntımı dile getirdim. Koskoca Anadolu Jet firması bir iadeyi müşterisine iade edemiyor. Sizin beni yönlendirdiğiniz bölüm bu işe vakıf olamadığı için şikayet var bölümüne yazdım. Siz yine beni oraya gönderiyorsunuz . Bunu siz aranızda yazışın , konuşun , telefonlaşın ne yapıyorsanız yapın beni ilgilendirmiyor . Beni tek ilgilendiren paramın iadesi işi zorlaştırmayın paramı iade edin .

  • Anadolu Jet Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın yolcumuz; İade işlemlerinizin takip edilebilmesi için Anadolu Jet Müşteri İlişkileri'ne (Çağrı Merkezimize değil) e-posta ile müracaat etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön