25 Aralık 2013

Anadolu Jet İade Bilet İşlemi Çilesi!

Anadolu Jet'ten 3 adet bilet aldım. Bu biletlerden ilkinin iptali için 15.12.2013 tarihinde telefon şubesine başvurdum. Konuşmamızda biletimin iptal edildiği 66 TL nin 2 ile 7 iş günü içinde hesabıma geçeceği söylendi.

Ertesi gün emin olamadığım için tekrar aradım. Bu görüşmemde iade tutarının 187 TL olacağını söyledi ve iade 2 ile 7 iş günü içinde gerçekleşir dedi. Benim yanlış hesapladınız demem üzerine dedim tekrar hesaplarken telefon yüzüme kapandı.

24.12.2013 günü 7 iş günü geçmiş olmasına rağmen param yatmayınca tekrar aradım. Bu kez konuştuğum kişi iade tutarının hesaplanmadığı için işlemin gerçekleşmediğini söyledi. Telefon yine yüzüme kapandı. Son aramamda da bu tutar 49 TL'ye düştü ve hala hesabıma yatmadı.

Bulut 96 Okunma

Cevaplar

  • Bulut28 Aralık 2013

    Ya henüz kac lira vereceğini kararlastiramamis bir anadolu jet var boyle sacmalik mi olur. Her aradigimda farkli fiyat aliyorum. Ben esas buna cevap istiyorum

  • Anadolu Jet Temsilcisi27 Aralık 2013

    Sayın Yolcumuz; Yaptığımız kontrolde biletlerin iadeye alınmadığı, henüz açık statüde olduğu belirlenmiştir. Size en yakın THY satış ofisine müracaat ederek biletinizin iadesini alabilirsiniz. Aksaklıktan ötürü özür dileriz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön