05 Haziran 2014

Anadolu Jet Habersiz Uçuş İptali!

3/2/2014 tarihinde 07.06.2014 saat 06:30 Malatya'dan Ankara aktarmalı Bodrum uçuşu için bilet aldık. Fakat bugün tesadüfen Malatya Ankara saat 6:30 uçuşunun iptal edildiğini gördüm ve Anadolu Jet'i aradım. ''Normalde haber verilmesi gerekiyordu size neden haber verilmemiş bilmiyorum'' diye bir açıklama yapıldı.


Sabah uçuşunun iptal edilmesi dolayısıyla cumartesi sabah 8:40'da olan Bodrum uçuşunu da dolayısıyla kaçırıyoruz. Uçuşlar iptal edilebilir ya da ertelenebilir fakat bilet alanların bu konuda bilgilendirilmesi gerekmez mi?

Ali 390 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi05 Haziran 2014

    Sayın yolcumuz; Tarife değişikliklerinde havayolunun sorumluluğu söz konusu bilet ile sınırlıdır. Biletin üstünde yazan seyahatin gerçekleşmesi için +/- 7 gün dahilinde uçuş değişikliği ücretsiz olarak yapılır ya da yolcu talep ederse ücret iadesi yapılır. Bunun haricindeki taleplerin karşılanamadığını üzülerek ifade etmek isteriz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

  • Ali05 Haziran 2014

    sadece bileti iptal edebilirsiniz diyorsunuz.hiçbir muhatap bulamadık ve sorunumuz hiçbir şekilde çözülmedi. bileti iptal ettirdiğim zaman ordaki otel rezervasyonum ve dönüş uçak biletimin parasını kim verecek?

  • Anadolu Jet Temsilcisi05 Haziran 2014

    Sayın Yolcumuz; Yoğun tarife değişikliği yaşanan bu günlerde zaman zaman istenmeden de olsa bu ve benzeri aksaklıklar yaşanmaktadır. Öncelikle özür dileriz. Çağrı merkezimizi arayarak ya da herhangi bir THY satış ofisine müracaat ederek değişen uçuşlarınız için alternatif uçuşları (değişiklik ücretsiz yapılacaktır) görüşebilir, hiçbir uçuşun uymaması halinde ücret iadesi talep edebilirsiniz. Yaşanan aksaklıktan ötürü bir kez daha özür diler, saygılar sunarız. Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön