01 Mart 2016

Anadolu Jet Gidiş Dönüş Bilet Saatlerinin Değişikliği

09.01.2016 tarihinde 01.04.2016 Saat:19:20 İstanbul SAW - Hatay ve 03.04.2016 Saat:17:35 Hatay-SAW olarak satın almış olduğum uçak biletlerimin bugün gelen bilgi doğrultusunda gidiş biletimin saat 14:30 dönüş biletimin de saat 18:00 olarak değiştiğini öğrendim.
Aylar öncesinden alınmış ve özellikle Cuma günü mesai bitiminden sonrası için planlanmış olan uçuşları emrivaki olarak değiştirme hakkına nasıl sahip olunuyor acaba? Bilet değişikliğinin sebebini öğrenmek için aradığımda ise fark ödeyerek biletlerimi Atatürk Hava Limanı uçuşu ile değiştirebileceğim bilgisi iletiliyor. Aldığım ve ödemesini yaptığım biletler için fark ödemek zorunda olmamalıyım! Biletlerimizin değiştirilmesi eşimin ve benim iş yerlerimizden izin kullanmak zorunda olduğumuz anlamına geliyor ve bu da imkansız. Fark ödemeden acilen mağduriyetimizin giderilmesini istiyorum.

Halil 224 Okunma

Cevaplar

  • Halil02 Mart 2016

    Merhaba Zaten çağrı merkezinden bir sonuç alamadığım için şikayette bulundum Tarafıma acil dönüş yapılmasını bekliyorum!

  • Anadolu Jet Temsilcisi01 Mart 2016

    Sayın Yolcumuz Mesajınızda bildirdiğiniz konunun Müşteri İlişkileri Ünitemiz tarafından dosya ile kayıt altına alınması, gerekli inceleme / araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verilmesi için Müşteri İlişkileri Ünitemize müracaat etmeniz gerekmektedir. Müşteri İlişkileri Ünitemize müracaat için 444 A JET (2 538) numaralı telefondan 7 gün 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilir, görüşlerinizi/eleştirilerinizi ve taleplerinizi https://www4.thy.com/customercontact/index.tkf?lang=tr&airline_code=2 adresine iletebilirsiniz. Saygılarımızla ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön