08 Temmuz 2016 #5911015

Anadolu Jet Genç Üyelik Ekranı Hata Veriyor

24 yaşında olduğum için Anadolu Jet'in Jet Genç kampanyasından yararlanarak ekonomik bilet almak istedim. Üye olmaya çalışırken, üyelik ekranı her seferinde TC geçersizdir uyarısı verdi. Müşteri hizmetlerini arayıp sorun bildirdiğimde telefondan yardımcı olamayacaklarını, form doldurmam gerektiğini belirttiler ancak onun da çok uzun süre sonra sonuçlanacağını tahmin ettiğim için doldurmadım. çünkü acilen bilet almam gerekiyor.


Bulunduğum şehirdeki hava limanını kullanan uçak firmaları kısıtlı olduğundan Anadolu Jet, jet Genç'i uygun buldum daha doğrusu zorunda kaldım ancak Jet Genç üyesi olamadığım için Anadolu Jet'ten de bilet almaktan vazgeçtim çünkü daha ucuza uçabilmek varken neden çok para vereyim. Bir internet sayfası hatası yüzünden mağdur oldum, biletimi alamadım. Sorunun ivedilikle çözüme kavuşturulmasını umarım.

Ece 1.959 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi11 Temmuz 2016

    Sayın Yolcumuz Öncelikle yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlik / aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetvar.com platformundan iletilen mesajınızda bildirdiğiniz konunun Müşteri İlişkileri Ünitemiz tarafından dosya no ile kayıt altına alınması, inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verilmesi amacıyla uçuşunuza ait gerekli birtakım bilgilerle birlikte ( bilet numaranız , rezervasyon kodunuz , uçuş tarih ve numarası gibi ) Müşteri İlişkileri Ünitemize müracaat etmeniz gerekmektedir. Müracaat için 444 A JET (2 538) numaralı telefondan 7 gün 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilir, görüşlerinizi/eleştirilerinizi ve taleplerinizi https://www4.thy.com/customercontact/index.tkf?lang=tr&airline_code=2 adresine de iletebilirsiniz. Saygılarımızla ANADOLUJET

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön