09 Eylül 2013 #2002038

Anadolu Jet Ceheck-in İşleminde Gereksiz Yere Oyaladılar!

08/09/2013 Tarihinde saat 11:30 uçağı ile İzmir'den Ankara'ya uçak bileti almıştım ve 07/09/2013 tarihinde saat 11:41 de check in yaptım. 08/09/2013 tarihinde saat 10:55 te havalimanına girdim ve bilet sırasında bekledim. Saat 11:09 da bilet sırası bana geldiğinde check-in'imin görüldüğünü ancak bileti basamadığını ve arka kısımda biletçiler ile görüşmem gerektiği söylediler.


Arka kısımda bilet alınan yere gittiğimde ise ordaki hanımefendi burada işleminiz yok karşıta yapılıcak ifadesiyle, beni ilk gittiğim yere geri gönderdi. Bende bilet basan kişiye gittiğimde bu işlem buradan yapılacak dememin üzerine en başta duran G** ile başlıyan bir hanımefendiye yönlendirdi ve bana ses tonunu yükseltti.

Gökhan 66 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sayın Yolcumuz; Kurallarımız gereği iç hat seferlerimizde yolcularımızın seferin tarifeli kalkış saatinden 30 dakika önce check-in ve bagaj işlemlerini tamamlamış olmaları, kalkıştan 15 dakika önce boarding kapısından uçağa geçmiş olmaları gerektiğini hatırlatmak isteriz. İnternet üzerinden koltuk seçimi yapan ancak biniş kartı bastırmayan yolcularımızın online check in işlemi tamamlanmadığından bu yolcularımız da en son uçuş saatinden 30 dakika önce biniş kartı almak üzere kontuara müracaat etmek mecburiyetindedir. Ortaklığımız personeli yolcularımıza karşı daima saygı çerçevesinde görevlerini ifa etmekle yükümlüdürler. Bununla birlikte, personelimiz siz değerli yolcularımıza karşı daha duyarlı ve hassas davranılmasının temini doğrultusunda bilgilendirilecek ve bu tip şikayetlerin tekrarlanmaması adına ikaz edilecektir. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön