16 Mart 2013 #1689223

Anadolu Jet Böyle Rötar Olmaz!

TR 7133 sefer sayılı Samsun Ankara uçağı sabah 10.50 de kalkması gerekirken önce 11.05 e sonra 14.00 e daha sonra 15.00 e rötar yaptı. Bu arada Asteğmen olarak görevime Mardin'e gidecektim. Doğal olarak 14.00 teki aktarma uçağımı da kaçırdım. Bana ertesi güne bilet kesebileceklerini, Ankara'ya uçak olmadığı için İstanbul, Ankara, Mardin şeklinde gönderebileceklerini söylediler.


Ankara'ya o gün bekleyip gitmeyi kabul ettim. Buna rağmen uçak 15.00 de de kalkmadı, iptal ettirdim. En önemli şikayetim bu kadar sürede bir tane yetkilinin çıkıp bize açıklama yapmaması ve ayrıca yaklaşık 6 saatimi Havaalanında harcamış olmalarıdır. Birliğime geç katılacağım için olan kayıpları bile saymıyorum.

Oğuzhan 81 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın yolcumuz; Havacılık sektöründe en önemli konulardan biri olan zamanında kalkış ve iniş yapma sorumluluğunun uygulanabilirliği tüm havayolları gibi Anadolu Jet’in de en büyük hedeflerinden bir tanesidir. Seferlerimizin belirtilen saatlerde icra edilmesi için büyük çaba gösterilmekle birlikte, zaman zaman sektörün özelliklerinden kaynaklanan aksaklıklarla karşılaşılması da kaçınılmaz olmakta ve bu durum siz değerli yolcularımız kadar bizleri de oldukça üzmektedir. Yaşanan 2 saati aşkın rötarlarda yolcuların kesintisiz ücret iadesi alma, istediği alternatif uçuşa biletini değiştirme ya da açığa alma hakları bulunmaktadır. Biletinizin talebiniz ve onayınız ile değiştirildiği görülmektedir. Rötar sonrası yaşadığınız aksaklıklar nedeniyle özür diler, saygılar sunarız. Anadolu Jet Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön