10 Ağustos 2015

Anadolu Jet Bilet Tarihini Değiştirmiyorlar!

Anadolu Jet'ten bu akşam bir bilet aldım. Fakat 13 Eylül yerine 13 Ekime almışım. Anadolu Jet'i aradım farkı ödeyip 13 Eylüle aldırmak istediğimi söyledim. Promosyon bilet olduğunu ya uçmam gerektiğini ya da biletin yanacağını söylediler. Sadece 10-15 TL gibi bir vergi iadesi olur uçmazsanız dedi.


Bu nasıl bir saçmalık? Promosyon bileti kategorisinde koydular diye biletin tarihini değiştiremiyorum. Lütfen rica ediyorum bu saçmalığa son verin. Yoksa Anadolu Jet'ten bir daha bilet almayı bırakın yakınlarıma da aldırmayacağım.

Mehmet 144 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Sayın Yolcumuz Mesajınızda bahsi geçen konu için , 9307905 sayı no. ile Müşteri İlişkilerimizin değerlendireceği dosyanız tespit edilmektedir. Promosyon ücret sınıfındaki biletlerde uçuş öncesi ve sonrasında iptal, iade ile rezervasyon(tarih/saat) ve parkur değişikliği yapılamamaktadır. Sahip olduğunuz promosyon ücret sınıfındaki biletin kuralları gereği iade talebinde sadece meydan vergisi (VQ) iadesi mümkün olmaktadır. İnternet sitemizde veya diğer bilet satış kanallarımızın rezervasyon ve biletleme aşamalarında promosyon ücret sınıfındaki biletlere mahsus kurallar özel ikazlar altında belirtilmekte, bu sayede yolcularımızın iptal ve değişiklik kısıtlamaları hakkında bilgi sahibi olmaları amaçlanmaktadır. Promosyonel sınıflardaki bilet ücretleri; sizin de karşılaştığınız iptal ve iade kısıtlamaları sayesinde yolcularımıza sunulabilmektedir. Burada amaçlanan, yolculuk tarih ve detayları kesin olan yolcularımızın çok önceden bu yolculuğa uygun şartlarda bilet satın alabilmeleri ve uçak doluluklarının önceden tespit edilmesinde pay sahibi olmalarıdır. Sizin de takdir edeceğiniz gibi IATA ( International Air Transport Association/Uluslarası Hava Taşımacılığı Birliği) üyesi tüm havayolları IATA kurallarına tabidir ve bu kurallar arasında ücrete ilişkin genel uygulamalar mevcuttur. Ortaklığımız (THY A.O.) ve markası Anadolujet de diğer havayolları gibi hem IATA kurallarını hem de bu kurallara ters düşmeyecek şekilde kendi özel kurallarını uygulamaktadır. Bu durumu anlayışla karşılayacağınız ümidiyle saygılar sunarız. ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön