02 Nisan 2013 #1721359

Anadolu Jet Bilet Satış Sayfasında Yanlış Tarihli Uçuş Listeliyor!

Anadolu Jet , internet sitesinde 28 Nisan 2013 tarihli uçuş için sorgulama yaptığımda 2 adet 29 Nisan tarihli uçuşu da üstelik zaman sıralamasına aykırı olarak listeledi. Bu durumda orta sıralarda bulunan ileri tarihli uçuşu 28 Nisan tarihli diğer uçuşların tam ortasında listeleyerek yanlış tarihli bilet almama sebep oldu.


Bu yanıltıcı site yüzünden yanlış bilet aldığımı farkedip yarım saat bile olmadan Anadolu Jeti aradım ve olumsuz yanıt aldım. Promosyonlu bilette değişiklik yapılmayacağını bilmekteyim. Fakat bu özel durumda sitenin tasarımındaki bu hata yüzünden mağdur oldum.

Baris 53 Okunma

Cevaplar

  • Baris10 Temmuz 2013

    Ucuz etin yahnisi anadolujet

  • Baris14 Nisan 2013

    ERtesi güne ait uçuşları listelerken diğerlerinin tam ortasında hangi mantık kuralına göre listelediğinizi merak ettim, hala hata olmadığını belirtmişsiniz ? Uçuş tarih bilgisini uçuş numarasının altında kısaltma olarak yazmışsınız 29 nis. in hem de tam ortadaki nis. in nisan olduğunu normalde çoğu kişi anlar tabi ki ama bu düzen normalden fazla hatalı bilet alımına sebep olur, aksini iddia ediyorsanız bu sitede şirketinize yönelik.yanlış tarihli bilet şikayetlerinin istatistiklerine bakabilirsiniz. Ayrıca e-posta için zahmet etmeyeceğim kendime göre planlarım var. Teşekkür ederim.

  • Anadolu Jet Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın yolcumuz; Sabiha Gökçen çıkışlı uçuşlarımızda sorgulanan tarihle birlikte ertesi güne ait uçuşlar da listelenmektedir. Ancak listelenirken tarih bilgisi uçuşun yanında yer almaktadır. Bu nedenle sistemsel bir hata yoktur. Ancak yolcu memnuniyetinin sağlanması için yapılabilecekleri tespit edebilmemiz için bu şikayetinizi Anadolu Jet Müşteri İlişkileri'ne e-posta olarak iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön