03 Şubat 2014 #2271104

Anadolu Jet Bilet Parasından Çok Taksi Parası Ödedik!

Anadolu Jet firmasına ait 23 Ocak 2014 günü saat: 11:20 Uçağıyla eşim ve kızım ile beraber Ankara İlinden Şırnak iline giderken Şırnak havaalanına hava muhalefeti nedeniyle iniş yapılamadığı için Batman Havaalanına iniş yapıldı.


Batman havaalanına inerken yolculara Şırnak iline gitmemiz amacıyla araç ayarlanacağı söylenmesine rağmen her hangi bir araç tahsis edilmedi. Biz havaalanından taksiye binerek Şırnak iline gitmek zorunda kaldık.


Üç kişinin uçak biletinden daha fazla taksi ücreti ödemek zorunda kaldık. Anadolu Jet firmasının bizleri Şırnak iline götürmediği için uğradığımız zararın karşılanmasını talep ediyorum. Gereğini arz ederim.

Necla 211 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sayın Yolcumuz; Gönderdiğiniz mesajınız müşteri ilişkilerimizde 8417967 dosya no. ile kayıt edilmiştir. İnceleme sonrasında tarafınıza e-posta adresiniz üzerinden cevap gönderilecektir. Saygılarımızla; Anadolu Jet

  • Anadolu Jet Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Yolcumuz; Verdiğiniz bilgiler koltuk numarası olup bilet numarası değildir. Bilet numaralarını ve şikayetinizi müşteri ilişkilerimize (çağrı merkezine değil) e-posta ile iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön