27 Ocak 2014

Anadolu Jet Bile İade İşlemine 2 TL Ödeme Yaparmış!

Pnr: SLT3NY bilen no: 2352120098862 6 aralık 2013 tarihinde annem ve kardeşim için promosyon bilet aldım (28.01.2014 tarihli ). Bazı sağlık sorunlarından dolayı annem erken geldi ve onun yerine babamın gelmesi için kişi değişikliği talep ettim. Ancak promosyon bilette bu mümkün değil dediler. İade yapalım dedim. cevap: 2 tl iadesi olur dediler!


Geçtiğimiz yıllarda da Anadolu Jet'le defalarca uçtum ama böyle bir saçmalığı ilk defa duyuyorum. O zaman da promosyon bilet almıştım ama neredeyse yarısı iade edilmişti. Ülkemiz bir zamanlar iyiye gidiyordu, şimdi nereye doğru gidiyor çok merak ediyorum. Birde müşteri hizmetlerindeki kişilerin kibirlerini biraz yontması gerekiyor!

Levent 93 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi27 Ocak 2014

    Sayın Yolcumuz; Promosyon ücretleri sizin de karşılaştığınız bu kısıtlamalar sayesinde satışa sunulabilmektedir. Aynı uçuşta daha yüksek bilet ücreti ödeyerek bilet üzerinde değişiklik, iade yapabilme hakkı da satın alınmaktadır. Mesajınızda belirttiğiniz sağlık sorunlarının en kısa sürede geçmesini diler; kuralların uygulanmasından doğan memnuniyetsizliğiniz için üzüntülerimizi iletiriz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön