22 Temmuz 2016

Anadolu Jet 5 Kişi Öylece Kalakaldık!

20/07/2016 tarihli Sabiha Gökçen kalkışlı ve Ordu-Giresun istikameti için 5 kişilik bilet almıştık. Bu kişilerin iki kişi hariç diğerleri çocuk çok erken çıkmamıza rağmen yolda arama yapıldığı için uçak kalkış saatimize 45 dakika kala yetiştik. Gişelerde sadece iki görevli vardı. Haliyle sıra gelene kadar zaman geçti ve bizi almadılar kaldık.

5 kişi ortada hepimiz bayanız hiç mi insanı dinlemezler yok dediler, kestirip attılar! Biletimizi de haliyle başkasına sattılar ve biz kaldık. İstanbul'da kimsemiz de yok misafir olarak geldiğimiz kişilerde gittiler. Düşünün mağduriyetimizi çoluk çocuk perişan bir şekilde eşimin aylığını almasını bekliyoruz. İvedilikle paramızın tarafımıza iadesini istiyoruz!

Mustafa 231 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi22 Temmuz 2016

    Sayın Yolcumuz Öncelikle yaşamış olduğunuz memnuniyetsizlik / aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikayetvar.com platformundan iletilen mesajınızda bildirdiğiniz konunun Müşteri İlişkileri Ünitemiz tarafından dosya no ile kayıt altına alınması, inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verilmesi amacıyla uçuşunuza ait gerekli birtakım bilgilerle birlikte ( bilet numaranız , rezervasyon kodunuz , uçuş tarih ve numarası gibi ) Müşteri İlişkileri Ünitemize müracaat etmeniz gerekmektedir. Müracaat için 444 A JET (2 538) numaralı telefondan 7 gün 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilir, görüşlerinizi/eleştirilerinizi ve taleplerinizi https://www4.thy.com/customercontact/index.tkf?lang=tr&airline_code=2 adresine de iletebilirsiniz. Saygılarımızla ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön