23 Temmuz 2015

Anadolu Jet 180 Dakikalık Gecikme 20:45 Kalkış Oldu 23:50!

Bütün yolcular perişan olduk. Vardıktan sonra İstanbul da ki bütün planlarım iptal oldu gece 2 buçukta eve varabildim. Evden zaten 6 da çıktım, otobüsle gitseydim de gene aynıydı. Uçak yolculuğunun bir anlamı kalmadı. Gecikmeden kaynaklı ücretsiz ikram dediler. İnsanlar restoran ta sıra olduktan 1 saat sonra yine anons yapıldı güvenlik kapısına yönelin diye. Ben bunun orada perişan olan insanlara yemek vermemek için yapıldığını ne kadar az yemek verirsek o kadar karda oluruz. Yemek verdik adı altında yapılan bir show olduğunu ve insanlarla alay edildiğini düşünüyorum ve bazı yolculara Sabiha Gökçenden taksiye binin Anadolu Jet ödeyecek dendi.

Umutcan 319 Okunma

Cevaplar

  • Umutcan07 Ağustos 2015

    Sonraki seyahatimi tabi ki Anadolu Jet ile yapmayacağım. Kimseye de tavsiye etmeyeceğim ve kullanmak isteyenleri de kullanmamaları için uyaracağım. Bende çok teşekkür ederim ilginize... .

  • Anadolu Jet Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Sayın Yolcumuz; Beklentileriniz düzeyinde hizmet sunamadığımız için özür diler, sonraki seyahatlerinizde benzer aksaklıklarla karşılaşmamanızı dileriz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön