Anadolu Jet Yanlış Bilet!

Özkan S. |

26 Aralık 2014 tarihinde Anadolu Jet firmasının resmi sitesinden defalarca bilet almak için giriş yapmama rağmen sistemlerindeki arızadan dolayı bileti alamadım. Sonrasında çağrı merkezlerini arayarak yardımcı olmalarını istedim ilk denemelerinde kredi kartımdan parayı tahsil etmelerine rağmen bileti yine alamadım.

Ve paranın kredi kartıma iadesini istedim internet sitelerinden 1 kaç defa daha deneme yaptım ve yine sistem hatasından dolayı başarılı olamadım. Tekrar çağrı merkezini aradım ve bilet alma işlemini gercekleştirdim. 27 aralık 2014 Kayseri-Sabiha Gökçen 29 aralık Sabiha Gökçen-Kayseri olarak bilet aldığımızı zannettik ama...

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ocak
  11:10

  Sayın yolcumuz;

  Önceki cevabımızda yazdığımız üzere lütfen Müşteri ilişkilerimize (çağrı merkezine değil) bu şikayetinizi e-posta ile iletiniz.
  Saygılarımızla;

  Anadolu Jet

 • Özkan S.
  05 Ocak
  11:10

  Sayın yetkililer ben çağrı merkezinden aldığım bilette 29 Ocak diye bir kelime söylemedim ses kayıtlarının tarafıma gönderilmesini rica ediyorum.
  29 Ocak için kesilen biletlerin iptalini ve, ücretinin tarafıma iadesini talep ediyorum

 • 05 Ocak
  09:04

  Sayın yolcumuz;

  İşlemlerinz esanasında kullandığınız kredi kartınızın numarasını müşteri ilişkilerimize (çağrı merkezine değil) e-posta ile göndermeniz halinde işleminiz incelenebilecektir.
  Kart bilgilerinizi herkese açık olan buradan lütfen iletmeyiniz. Bir e-posta ile müşteri ilişkilerimize (telefonla çağrı merkezine de değil) gönderiniz.

  Saygılarımızla;

  Anadolu Jet