Anadolu Jet Valizim Kırıldı Yardımcı Olmamak İçin Direndiler!

Ahmet B. |

27 aralıkta iç hatlarda uçtum valizimi aldığımda kırıktı. Oradaki herhangi bir görevliye sorduğumda firmayı arayın dedi havaalanından çıkmadan, Anadolu Jet'i aradım oradaki beyefendi e-mail adresi verip kırık yerlerin resmini çekip yolladığımda bana yardımcı olacaklarını söylediler maili attım.

Ertesi gün bilet numaramı istediler sonraki gün bagaj numaramı istediler baktılar hepsi elimde neymiş ben çıkarken kayıp-çalıntıya uğramamışım ondan bana yardımcı olamazlarmış!

3 gün boyunca firmayla iletişimde kaldım ilk söylenecek şeyi bana en son söylediler böyle bir firmanın bu denli ufak şeylerin peşinden koştuğunu bilseydim mail bile atıp kendimi bu kadar uğraştırmazdım. Diğer firmalarda böyle bir problem yaşamadım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet B.
  25 Şubat
  19:31

  hiç bir şekilde problemim çözülmemiştir zaten firmayla ilgili şikayetlere baktığınızda hiç bir şekilde insanlara yardımcı olmamışlardır konu ne olursa olsun benimde yapacağım gibi anadolu jet firmasına güvenmeyin..

 • Ahmet B.
  03 Ocak
  19:18

  ben havaalanındaki iç hatlar thy personeliyle görüştüğümde bize böyle bir mail gelmemiş firma bize mail atınca biz yardımcı oluyoruz dediler thy kayıp eşya yetkilileriyle irtibata geçip bana ona göre bilgi verirseniz sevinirim. birde belirttmişssiniz 1 hafta içinde dün 1 haftayı doldurdu siz tam beni zaten 1 haftadır maillerde de görüldüğü gibi oyalıyorsunuz bu süreyi uzatıp mı yardımcı olacaksınız bana cünkü şikayetimde de belirttiğim gibi 27 aralık tarihinde uçuş yaptım firmanızla.

 • 03 Ocak
  08:59

  Sayın Yolcumuz;

  Hasar tutanağını uçuşunuzdan sonra 1 hafta içinde tutturabilirsiniz. Uçuşunuzun varış noktasındaki THY kayıp eşya yetkililerine valizinizle beraber müracaat ederek tutanak tutturmanızı rica ederiz.

  Yaşatılan aksaklıktan ötürü özür dileriz.
  Saygılarımızla;

  Anadolu Jet