22 Eylül 2015

Anadolu Jet Uyanıklığı!

2352163531234 bilet numarası ile Ankara'dan Adana'ya seyahat için uçağın kalkış saatinden 15 dakika önce eşim ve bebeğimizle birlikte hava alanında olmamıza rağmen gişedeki görevli bayan uçağın kalkış halinde olduğunu, uçağa binemeyeceğimizi söyleyerek bizi geri çevirmiştir.

Daha sonra bilet ücretimize ek olarak 157 TL karşılığında biletimizi ileri bir saate aldırmak zorunda kaldık. Anadolu Jet, benden aldığın param ve zamanımı helal etmiyorum.

Selim 121 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi22 Eylül 2015

    Sayın Yolcumuz; Kurallarımız gereği iç hat seferlerimizde yolcularımızın seferin tarifeli kalkış saatinden 45 dakika önce check-in ve bagaj işlemlerini tamamlamış olmaları, kalkıştan 15 dakika önce boarding kapısından uçağa geçmiş olmaları gerektiğini hatırlatmak isteriz. Geç müracaat uygulanan yolcularımızın bilet değişikliğinden oluşacak fark ve cezaların, havalimanına zamanında ulaşımın yolcularımızın sorumluluğunda olduğunu belirtmek isteriz. Check-in işlemi için 45 dakika, uçağa biniş için 15 dakika kuralı havalimanlarının fiziki şartları ve yoğunluklar göz önüne alınarak belirlenmiş olup, yolcularımızın sorumluluğunda olan bilet, bagaj, check-in ve uçağa geçiş işlemlerini tamamlama sürecinde daha hassas davranmalarının bu tip olumsuzluklarla karşılaşmalarını engelleyeceğini takdir edeceğiniz inancındayız. Saygılarımızla; ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön