Anadolu Jet Uçuş Zamanı Yaklaştıkça Fiyat Düşüyor!

Murat A. |

Ben 13 Martta uygun olur diye internetten Anadolu jetin kendi web sayfasından 2 yetişkin 2 çocuk 7 temmuz 09:00 kalkışlı Adana - İst Seb. g. bilet aldım. Toplam tutar 296 tl. İzmit'ten misafirlerim gelecek dönüşte onlara da bilet alayım dedim baktım ne göreyim 2 ay önce almasaydım benim biletler bana 32 tl daha uygun olacak.

Hatta başka bir firmada aynı gün aynı şartlarda uçuş fiyatı 197 tl olmuş ( 4 kişi) iptal ettirip oradan alayım dedim. Aradım müşteri hizm. tabi cevap şok neymiş efendim bilet iptalinde adam başı 4 er tl alabilirsiniz gerisi yalan olur. Ben 296 tl vereceğim onlar bana 16 tl. .O zaman neden erken rezervasyon yapın diyorsunuz....

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Mayıs
  13:16

  Sayın yolcumuz;

  Her uçuşta belirlenmiş ücret sınıflarından bilet satışı yapılmaktadır. Rezerve edildiği için kapanan ama rezervasyon biletlenmeyince iptal olan rezervasyonların ücret sınıfları ya da satın alındıktan sonra iptal edilen biletlerin ücret sınıfları yeniden satışa kazandırılmaktadır. Bu nedenle ücretlerde sürekli olmasa da önceden yüksek sonradan kısıtlı da olsa düşük sınıflarda yer açılabilmektedir.

  Saygılarımızla;

  Anadolu Jet