02 Haziran 2015

Anadolu Jet Uçuş Saatini Şaşırması!

İnternetten almış olduğum İstanbul - Trabzon, Trabzon-İstanbul gidiş dönüşlü 3 kişilik uçak biletinde dönüş saatlerinde elimizdeki biletlerde saat 21:55 yazıyordu, şans eseri firmayı aramamız sonucunda karşı taraf yani Anadolu Jet firmasının yetkilisi bize böyle bir uçuş saatinin olmadığını beyan etmiştir (elimizde uçuş saatine ait alınmış elektronik bilet olmasına rağmen) bu saatin yanlış olduğunu kalkış saatinin 21:55 yerine 21:10 olduğunu belirtmiştir.

Böyle bir yanlış nasıl yapılabilir? Uçağımızı kaçırmamız söz konusu olabilirdi ve böyle bir yanlışı bize telefon yoluyla ulaşılıp söylenmedi. Anadolu Jet firmasından şikayetçiyim, gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Adem 315 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi02 Haziran 2015

    Sayın Yolcumuz; Biletinizi satın aldığınız 8 Ocak tarihinde uçuş saati bilette de yazdığı üzere 21:55'tir. Sonrasında yapılan tarife değişikliği ile sefer saati 21:10'a çekilmiştir ve bu bilgi 16 Nisan tarihinde rezervasyonda kayıtlı olan cep telefonu numarasına ve e-posta adresine gönderilmiştir. Biletinizi düzenleyen internet acentasına ait olduğu düşünülen bu iki iletişim numarasına (cep tel no ve e-posta adresi) bilgilendirme yapıldığı için Anadolu Jet kaynaklı bir sorun ya da eksiklik bulunmamaktadır. Biletinizi düzenleyen acentanın sizi konu hakkında bilgilendirmiş olması gereklidir. Acentanın sizi bilgilendirmemiş olmasına rağmen uçuşunuzda bir aksaklık yaşanmamış olması bizim için sevindiricidir. Saygılarımızla bilgilerinize sunarız. Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön