18 Haziran 2014

Anadolu Jet Uçuş Saatini Değiştiriyor Sorun Yok Sen Değiştirsen Fark Alıyor!

20 Haziran sabah 7:00 Sabiha Gökçen- Kayseri uçağına iki bilet aldık. Temsilci arayıp sabah uçuşunun iptal olduğunu biletimizin öğleden sonra 15:35 uçağına alındığını söyledi. Sabah saatlerinde Kayseri'de olmamız gerekiyor. Biletlerimizin 19 Haziran Perşembe akşam uçağına alınmasını talep ettik onun için de fiyat farkını istediler.

Ücret politikaları öyleymiş. Hem isteğimiz dışında biletimizin saatini değiştiriyorlar hem de istediğimiz saate aktarmıyorlar. Gideceğimiz şehri de Anadolu Jet belirlesin o zaman. Bu sözde politikanın sebebi de çok açık.

Düşük fiyattan bilet alan yolcuların biletlerini iptal etmelerini sağlayıp yüksek fiyatlı biletler için yer açmak. 2 müşteri kaybettin Anadolu Jet!

Burcu 576 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi19 Haziran 2014

    Sayın Yolcumuz; Bundan sonraki seyahatlerinizde size kusursuz hizmet verebilmek ümidiyle saygılar sunarız. Anadolu Jet

  • Burcu 18 Haziran 2014

    Nişanlım iptal etmiş biletlerimizi. Teşekkürler.

  • Anadolu Jet Temsilcisi18 Haziran 2014

    Sayın Yolcumuz; 2352130578829 no.lu biletiniz incelendiğinde tarifer değişikliği geldiği ve sistemin öğleden sonraki uçuşa alternatif sunduğu ve biletinizin ücret alınmaksızın bu uçuştaki 2352131133066 no.lu bilete değiştiği görülmektedir. Kurallarımız uyarınca yolcunun alternatif uçuşu kabul etmemesi halinde +/- 7 gün içindeki bir uçuşa (aynı sınıf üzerinden) bir kez değişiklik talep hakkı vardır. Çağrı merkezinde işleminizi yapan personelin hatalı bilgi verdiği düşünülmektedir. Talep etmeniz halinde bir önceki gün olan 19 Haziran uçuşuna biletinizin değişmesi için onay verebiliriz. Bilgi vermenizi rica ederiz. Verilen hatalı bilgiden ötürü özür dileriz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön