Anadolu Jet Uçuş Rötarı!

Muhterem A. |

Yukarıda belirttiğim uçuşlar Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Edremit Havalimanı'na gidiş dönüştür. Her iki uçuşta da bilette belirtilen kalkış saatlerine uyulmamış ve uçaklar gidiş ve dönüşte onların belirttiği 30 dakika ama gerçekte 45 dakika geç kalkmıştır. Gideceğimiz yerlere erken gitme düşüncesinde olan biz yolcular, geç kalmamızın yanı sıra yerde devam edeceğimiz servisleri kaçırdık ve zor durumda kaldık. Türk Hava Yollarıyla bağlantılı çalışıyoruz demek kolaydır. Bir de Türk Hava Yollarının izlediği gidiş dönüş politikasını izlemek zordur. İlk kez bindiğim Anadolu Jet ciddiyetsiz bir firma olarak kendini kanıtlamıştır.


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  17:14

  Sayın Yolcumuz;

  Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeye çalışan ANADOLUJET'in mevcut kurallar ve uygulamalar dahilinde istenmeyen sebeplerle ortaya çıkan rötar sürelerini azaltıp zamanında operasyonlarını sürdürmek mecburiyetinde bulunması gerçeğine dayanarak bu gibi durumların siz değerli yolcularımız tarafından da anlayışla karşılanacağına olan inancımızla,seyahatlerinizde ANADOLUJET markamızı tercih etmeye devam etmenizi dileriz.

  Yaşanan rötarlarda yolcularımızın sıkıntı yaşarken aynı zamanda Ortaklığımızın da operasyonel olarak etkilendiğini, bu nedenle zamanında sefer icra etmek için tüm birimlerin azami çaba sarf etmekte olduklarını takdir edeceğiniz inancındayız.

  Saygılarımızla;

  ANADOLUJET