Anadolu Jet Uçuş Memnuniyetsizliği ve Kaos!

Seda B. |

10 Mart tk7332 uçuş no.lu İstanbul'dan orduya giden uçak yolcusuydum. Saat 19:10'da kalkması gereken uçak 22:30 kalktı. 19:00'da uçağa alınmamıza rağmen bir saat hiç açıklama yapılmadan uçakta mahsur kaldık. Yolcular birbirine girdi, hasta ve yaşlılar fenalık geçirdi! Kabin ekibinden hostes sakinleştireceğim diye milletin karşısında güldü!

İlk Ordu'dan dönen uçak arıza yaptığı için ek pilot ve kabin ekibi götüreceğiz o yüzden kabin ekibi bekliyoruz dedi. Yolcuların sabrı taştı, hostes bir daha geldi; "üstten talimat var beyefendi" dedi birine. Üstten ne talimatı olabilir? Sonra hava trafiği sonra hava şartları diye birçok tutarsız cevaplar verildi.

Yolcular ayağa kalktı açıklama yapın dediler inmek istedik pilot hiçbir açıklama yapmadı içeride o kadar kişi ayılıp bayıldı mahsur bıraktılar. Bizi indirdiler havaalanında bekledikten sonra yeni uçakla gece 24:00'de orduya indik THY hiç yakışmadı. Memnuniyet bu değil...

Etiketler :

Uçuş Rötar Uçuş Hizmetleri Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mart
  15:59

  Sayın Yolcumuz

  Öncelikle yaşamış olduğunuz aksaklık için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Mesajınızda bildirdiğiniz konunun Müşteri İlişkileri Ünitemiz tarafından dosya no ile kayıt altına alınması, inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verilmesi amacıyla uçuşunuza ait birtakım bilgilerle birlikte ( bilet numaranız , rezervasyon kodunuz , uçuş tarih ve numarası gibi ) Müşteri İlişkileri Ünitemize müracaat etmeniz gerekmektedir.

  Müracaat için 444 A JET (2 538) numaralı telefondan 7 gün 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezimizi arayabilir, görüşlerinizi/eleştirilerinizi ve taleplerinizi https://www4.thy.com/customercontact/index.tkf?lang=tr&airline_code=2 adresine de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  ANADOLUJET