11 Nisan 2013

Anadolu Jet Uçakta Bulunmayan Koltuğa Check-in!

05/04/2013 tarihinde TK7142 esenboğa-diyarbakır seferi ile yolculuk yapmak için esenboğa hava limanından Anadolu Jet kontuarlarından eşim,oğlum ve kendim için check-in işlemi yaparak 111 nolu kapıdan TC-SNI tescilli Diyarbakır uçağına bindik ancak uçağa bindiğimizde bize verilen 13 D-E-F nolu koltukların uçakta olmadığını fark ettik.

Bizim gibi bir bayan ve çocuğuna da 13. sıradan yer verilmişti.Taki doğal olarak ben yerimizi arama telaşına girince uçaktaki diğer yolcuların koridordan geçmek için lütfen yerinize otur musunuz diyerek ikazda bulunmaları üzerine boş olan 15. sıraya ailemi oturtarak kabin görevlisinin yanına gittiğimde boş bulduğunuz yere oturun diye cevap aldım.

Cengiz 239 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz 12 Nisan 2013

    UÇAĞINIZIN KONFİGÜRASYONUNDAN DAHİ BİLGİNİZ YOK AMA TABİ HAKLISINIZ UÇAK ANADOLUJETİN UÇAĞI DEĞİL SUNEXPRESS'TEN KİRALADIĞININZ HATTA KABİN EKİBİNİN BİLE ANADOLUJET PERSONELİ OLMADIĞI İÇİN SİZDE HAKLISINIZ DEĞİL Mİ? SAYIN OKUYUCULAR ANADOLUJET İLE UÇARKEN EĞER UÇAĞIN KUYRUĞUNDA TC-S.. İSE BİLİNKİ BU UÇAK KİRALIKTIR.AMAN DİKKAT OLABİLECEK TÜM SIKINTILARDAN DOLAYI ANADOLUJET İLGİSİZLİĞİ İLE MUHATAP OLUP BANA VERDİKLERİ GİBİ STANDART BİR CEVAP İLE KARŞILAŞABİLİRSİNİZ.

  • Anadolu Jet Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın yolcumuz; Bazı uçakların konfigürasyon değişikliği sonrasında sistem üzerinde koltuk yerleşiminde bu gibi hatalar yaşanabilmektedir. Düzeltme yapılabilmesi için bize yardımcı olan ikazınız için teşekkür eder; yşatılan sıkıntıdan ötürü özür dileriz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön