04 Nisan 2016

Anadolu Jet Uçağı Sürekli Rötar Yaptı Hem de Bu Havada!

Gaziantep'e olan 01.04.2016 tarihindeki uçuşumuz tam bir eziyete dönüştü. Biraz kafa dağıtalım derken daha çok sinir olduk. 19:30'da olan uçuş 19:45'te yapıldı tamam dedik. Arkasına kimse bilgilendirmedi havaalanına gittik. Uçağınız 1.5 saat rötar yaptı dediler. Hava güzel yağmur, sis yok bu havada rötar yaptı. Arkasına uçağa bindik 1 saatte orada bekledik. Toplam 3 saat rötar yaptı.

Sorunca klasik operasyonel nedenler diyorsunuz. Sonraki uçak ile birleştirmenizde mi operasyonel neden? Ve milletin koltuk numarası değişiyor. Otobüs firması misiniz siz? 21,00 da orada olmamız gerekirken 00:05'te indik servis yok.

03.04.2016 tarihinde olan 21:55 uçuşu da yine aynı nedenlerden dolayı 23:30'a ertelendi. 23:30'da İstanbul'da olup rahat rahat evime gitmem gerekirken 01:10'da indik ve servis yok. Ve o kadar eziyetin üstüne taksiye binmek zorunda kaldım. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum derhal!

Naci 326 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi04 Nisan 2016

    Sayın Yolcumuz Her sektörde olduğu gibi, havacılıkta da bazı aksaklıklar yaşanabilmekte olup, bunların bir kısmı da kontrolümüz dışında gerçekleşmektedir. Tecrübelerimiz gösteriyor ki, yolcularımız özellikle bizim kontrolümüz dışında yaşanan aksaklıklara karşı hoşgörülü olmaya hazırlar. Seyahatinizin taahhüt edildiği şekilde/zamanda temin edilememesinin bizler için de büyük üzüntü kaynağı olduğunu, ancak böylesi olumsuzlukların yaşanmaması arzu ve çabasında olduğumuzu takdir edeceğiniz inancındayız. Yaşanan aksaklığa elimizde olmayan nedenlerin yol açtığını ve Anadolujet’in payına düşen görevlerini mevcut koşullar dahilinde azami düzeyde yerine getirmeye çalıştığını takdir edeceğiniz inancıyla , Anadolujet adına üzüntülerimizin kabulünü rica eder, bundan sonraki seyahatlerinizde size kusursuz hizmet verebilmek umuduyla saygılarımızı sunarız. ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön