Anadolu Jet Taşeron Personel Mağduriyeti!

Burcu Tuba O. |

Ben ve eşim kamuda çalışan taşeron personelleriyiz. Yıllık izinlerimizi 2 ay önceden ayarlayıp bir ay sonra biletlerimizi gidiş ve dönüş olarak aldık. Ama olan olaylardan dolayı bizlerde yıllık izinlerimizi kurum tarafından alamadık. Biletlerimizi iptal etmek için firma yetkililerine gittik verilen cevap 'Memur değilsiniz, iptal iadesi tüm ücret olarak yapılmaz' .

Müşteri hizmetlerini aradık bize çalıştığınız kurumun kimliklerini gönderirseniz işleme bırakarak cevabı öyle görebiliriz dediler. Ben de bütün evrakları o şekilde yolladım. Kurum kimliklerinde çalıştığımız kurum ve birimlerimiz geçiyor. Bizlere böyle cevaplarla yaklaşılması çok anlamsız bizler de kamu kurumunda çalışıp izin alamayan mağdur çalışanlarız. En kısa zamanda durumu böyle göz önünde bulundurarak incelenmesini ve dönülmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Değişim / İptal Ücret İade Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu Tuba O.
  22 Temmuz
  17:20

  hızlı dönüşunuze teşekkür ederim. Umarım magduriyetimizi göz önünde bulundurup anlayisla karsilar ücret iademizi saglarsiniz. İyi calismalar diliyorum.

 • 22 Temmuz
  16:17

  Sayın Yolcumuz

  Şikayetvar.com platformundan iletilen mesajınızda bildirdiğiniz konunun , 21.07.2016 tarihinde Müşteri İlişkileri Ünitemize ulaşan 10083158 no'lu dosya ile kayıt altına alındığı, inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verileceği tespit edilmiştir.

  Saygılarımızla

  ANADOLUJET