22 Temmuz 2016

Anadolu Jet Taşeron Personel Mağduriyeti!

Ben ve eşim kamuda çalışan taşeron personelleriyiz. Yıllık izinlerimizi 2 ay önceden ayarlayıp bir ay sonra biletlerimizi gidiş ve dönüş olarak aldık. Ama olan olaylardan dolayı bizlerde yıllık izinlerimizi kurum tarafından alamadık. Biletlerimizi iptal etmek için firma yetkililerine gittik verilen cevap 'Memur değilsiniz, iptal iadesi tüm ücret olarak yapılmaz' .

Müşteri hizmetlerini aradık bize çalıştığınız kurumun kimliklerini gönderirseniz işleme bırakarak cevabı öyle görebiliriz dediler. Ben de bütün evrakları o şekilde yolladım. Kurum kimliklerinde çalıştığımız kurum ve birimlerimiz geçiyor. Bizlere böyle cevaplarla yaklaşılması çok anlamsız bizler de kamu kurumunda çalışıp izin alamayan mağdur çalışanlarız. En kısa zamanda durumu böyle göz önünde bulundurarak incelenmesini ve dönülmesini talep ediyorum.

Burcu 273 Okunma

Cevaplar

  • Burcu22 Temmuz 2016

    hızlı dönüşunuze teşekkür ederim. Umarım magduriyetimizi göz önünde bulundurup anlayisla karsilar ücret iademizi saglarsiniz. İyi calismalar diliyorum.

  • Anadolu Jet Temsilcisi22 Temmuz 2016

    Sayın Yolcumuz Şikayetvar.com platformundan iletilen mesajınızda bildirdiğiniz konunun , 21.07.2016 tarihinde Müşteri İlişkileri Ünitemize ulaşan 10083158 no'lu dosya ile kayıt altına alındığı, inceleme/araştırma/değerlendirme neticesine göre tarafınıza aynı ünite kanalıyla resmi cevap verileceği tespit edilmiştir. Saygılarımızla ANADOLUJET

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön