08 Mayıs 2013

Anadolu Jet Tarife Değişikliği Nedeniyle Bilet İptali Reddi!

Anadolu Jet 16 Mayıs gidiş ve 19 Mayıs dönüş biletlerimin, öncelikle dnüsün trifesini değiştirmiş v onayım sonrasında bileti kesinleştirmiştir. 3 gün snra gidiş biletimin tarifesini değiştirmişler ancak tarifeyi kabul etmemem nedeniyle biletimin iadesini kabul etmişlerdir. Ancak bu iptal nedeniyle dönüş biletimi de iptal etmeleri ve mağduriyetimin giderilmesi gerektiğini blirtmeme rağmen, şirket politikası gerekçe gösterilerek talebim reddedilmiştir.

THY'nin Şirket politikasını insan hakkının ve adalet duygusunun önünde tutması ve yolcusunu mağdur etmeyi göze alması bu köklü firmaya yakışmamaktadır.

Mehmet 125 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Sayın yolcumuz; Müşteri ilişkileri ünitemizden tarafınıza 07/05/2013 tarihinde verilen cevapta da yer aldığı üzere gidiş ve dönüş rezervasyonlarınızın 2 farklı rezervasyonda yapıldığı tespit edilmiştir. Tarife değişikliklerinde veya sefer iptallerinde Ortaklığımız tarafından uygulanan kuralların, tarife değişikliği meydana gelen rezervasyonda oluşturan uçuşlar için geçerli olduğunu belirtmek isteriz. Bağımsız rezervasyonlarda oluşturulan biletler için diğer rezervasyonda tarife değişikliği meydana gelmediği sürece değişiklik yapılamamaktadır. Bu gibi sorunların önlenebilmesi için seyahatin bir bütün olarak planlanması ve tek bir bilet üzerinde gidiş dönüş biletlenmesi gerekmektedir. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön