29 Haziran 2015

Anadolu Jet Sorunumla İlgilenmiyor!

29.06.2015 tarihli 08:30 saatli Anadolu Jet'ten bilet aldım ve 07:55'de havaalanına yani gişeye gittim ve geç kalındığım söylendi daha 35 dk vardı ve ben 20 dk ile defalarca bindim uçağın kapıları kapatıldı dedi ama yalandı çünkü biz ucuz tarifeden yani 95 TL'den bilet almıştık gişedeki arkadaş bile sordu.

Bileti ucuz mu aldınız diye bizim yerimizi başka birine daha pahalıya satmışlar ve bizi mağdur ettiler neyse bizi satış ofisine gönderdiler. Orada da bilete verdiğimiz 95 TL üzerine 89 TL daha istediler bende iptal edilsin dedim o zamanda 40 TL kusuratında para kestiler yani 67 TL iade oldu. Benim şikayetim bu benim sorunumun paranın tam olarak ayrıca taksi parasını ödenmesini istiyorum.

Özgür 291 Okunma

Cevaplar

  • Anadolu Jet Temsilcisi29 Haziran 2015

    Sayın yolcumuz; Kurallarımız gereği iç hat seferlerimizde yolcularımızın seferin tarifeli kalkış saatinden 45 dakika önce check-in ve bagaj işlemlerini tamamlamış olmaları, kalkıştan 15 dakika önce de boarding kapısından uçağa geçmiş olmaları gerekmektedir. 35 dakika kala yaptığınız müracaat bu nedenle geç müracaat olarak işleme alınmıştır. Yolcularımızın sorumluluğunda olan bilet, bagaj, check-in ve uçağa geçiş işlemlerini tamamlama sürecinde daha hassas davranmalarının bu tip olumsuzluklarla karşılaşmalarını engelleyeceğini takdir edeceğiniz inancındayız. Kontuardaki personelin bilet ücretini sormasındaki amaç, yapılacak işlem ile alakalıdır. Zira geç müracaat uygulanan yolcularımızın bilet değişikliğinden oluşacak fark ve cezalar yolcularımızın sorumluluğundadır. Biletinize girilecek işlem komutu ile alakalı olarak ücret sorulmuştur. Havalimanına zamanında müracaatta bulunmuş ve yedek yolcu olarak işlem yaptırmış kişilerin zamanında müracaat etmeyen yolcuların yerine uçurulması standart uygulamadır. Uçuşunuzda böyle bir durum olup olmadığını tespit edebilmemiz için parkur veya bilet bilgilerinizi iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla; Anadolu Jet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön